Aizvērt

Pašvaldības policijas ziņas (28.augusts-3.septembris)

2014. gada 16. septembrī, 18:38
Raksta autors: Juris Lipsnis
Pašvaldības policijas ziņas (28.augusts-3.septembris)
Foto: Juris Lipsnis
Pašvaldības policija (PP) uzskata, ka Kuldīgā skolas gaitas sāktas mierīgi.

28. augusts. Lapegļu ielas dzīvoklī jaunieši skaļi uzvedas. Video redzams, ka kāds vīrietis ar kāju demonstratīvi spārda puķes (alkohols nevienu gudrāku nepadara). Baložu ielā novietots auto traucē remontdarbiem. Pienāk trauksmes signāls no Torņa ielas tualetes, bet pārbaudot viss mierīgi. Piltenes ielā agresīva sieviete,

tik tikko izdodas viņu savaldīt – spārdās, sit, kliedz.

Izsaucam ātros, bet tie skaidro, ka šis nav viņu gadījums. Nākas nogādāt sievieti Valsts policijā (VP). Māte skaidro, ka meita jau trīs dienas lietojot alkoholu.

 

29. augusts. Baznīcas ielā stāv auto bez laika norādes. Estrādes parkā 11 gadus vecai meitenītei uzticēts vākt gadu veco brālīti, drošības pēc nogādājam abus mājās. Bijušā Vulkāna teritorijā kāds laužot sienas, bet ziņa neapstiprinās. Vīgriežu ielā it kā esot pārāk skaļa mūzika.

 

30. augusts. Sieviete sūdzas, ka pusaudži pie Priedaines veikala viņu necenzēti nolamājuši. Pusaudžus nesastopam – laikam aizlaidušies. Rātslaukumā iereibis vīrietis uzvedas dīvaini – plunčājas strūklakā, sarunājas pats ar sevi, turklāt līdzi ir nelegālas izcelsmes alkohola trauks. Vedam uz VP ar visu trauku. Glābēji sūdzas, ka

kāds vīrietis peldētavā smēķē, braucam aizrādīt.

Zvans: pa Skrundas ielu ar sarkanu mašīnu braucot piedzēries cilvēks, nododam ziņu VP. Slimnīcas uzņemšanas nodaļa lūdz nogādāt mājās vīrieti ar lauztu potīti. Mums ziņo, ka Planīcas ielā pie veikala kāds urinējot. Aizbraucam, process jau beidzies – čurātājs aizgājis.

 

31. augusts. Mežvaldes pirtī esot pārāk skaļa mūzika. Aizbraucam, mūzika nav necik skaļa, tomēr atgādinām, ka naktī trokšņot nav ļauts. Pilsētas laukumā pie auto pienākusi iereibusi sieviete un neiet prom. Aizvedam viņu mājās – tālāk no grēka. Liepājas ielas bāra apsargs ziņo – esot kautiņš. Aizbraucam, ir gan cietušais, gan vainīgais, abus nogādājam VP. Kautiņš briestot arī citā izklaides vietā Liepājas ielā, bet, kad aizbraucam, viss atrisinās mierīgi. Agri no rīta Liepājas ielā uz soliņa guļ nakts svinēšanas nogurdināts jaunietis, iesakām doties mājās. Priedainē kāpņu telpā guļ vīrs – viens no mūsu klientiem.

Pamostas, noskurinās un aiziet savās ikdienas gaitās.

Baznīcas ielā kāds aizņēmis invalīdu stāvvietu. Piltenes ielas pagalmā sēž dzērāji. alkohols tobrīd gan netiek lietots, tomēr visus četrus kompānijas dalībniekus aizdzenam prom. Braucot uz izsaukumu Priedainē, kur it kā demolējoties puišeļi, aizturam vīru, kas iepriekš nodarījis miesas bojājumus kādai sievietei. Mūs sauc uz Priedaines sporta laukumu, kur kāds ārdoties ar mašīnu, bet pa ceļam saņemam atsaukumu. VP ziņo, ka Parka ielā pie dīķa jaunieši lauž zarus. Kad aizbraucam, tur jau ir arī VP darbinieki. Video redzam, ka Pilsētas laukumā iereibis jaunietis lauž dekoru – uzrakstā Skola viņam kaut kā nepatīk burts O. Par to uzrakstām protokolu.

 

1. septembris. Slimnīcas uzņemšanas nodaļā agresīvs pacients. Tā kā palīdzība jau sniegta, aizgādājam viņu dzīvesvietā. Sētnieks ziņo, ka Pilsētas laukumā guļ vīrietis, kurš gan pats spēj aiziet prom. Rīkojam reidus pie skolām, pārsteidzoši, ka šogad nevienam nav pat jāaizrāda par zīmju vai gājēju pāreju neievērošanu.

Liepu ielā sēž kaila sieviete (46 gadi) alkohola apreibumā,

ķermeņa apakšējā daļā asiņainas brūces. Nogādājam slimnīcā, pēc tam – VP. Pa Raiņa ielu iet stipri sareibis vīrietis ar asiņainām brūcēm, vedam uz slimnīcu, pēc tam – uz dzīvesvietu. Re, kā sanāk – bijām satraukušies par skolniekiem, bet izrādās, ka 1. septembri svin gados krietni vecāki cilvēki.

2. septembris. VP ziņo, ka Baložu ielā aiz zīmes stāv auto, kas traucē būvdarbiem. Zvana kāda sieviete – mazdēls vairs negribot iet uz skolu. Un ir tikai otrā skolas diena! Aprunājamies ar mazbērnu, izskaidrojam, kas viņam par šādu rīcību draud. Sūru ielā pie lielveikala kāds ubagojis, bet, kad aizbraucam, viņš jau notinies. Mucenieku ielā bomži neļaujot bērniem spēlēties. Izrādās, kāds klaidonis gribējis piedalīties futbola spēlē, bet bērniem tas traucējis.

Piedāvājam viņam pameklēt sava vecuma spēles partnerus.

 

3. septembris. Pie 2. vidusskolas klīst liela auguma nepieskatīts suns, iespējams, varētu apdraudēt bērnus. Ziņojam patversmei. Sieviete ziņo, ka civilvīrs pret izturas vardarbīgi. Iesaistām bāriņtiesu, ar kuras gādību sieviete tiek nogādāta krīžu centrā Talsos. Iesniegums par vardarbību nogādāts VP. Atkal trauksme tualetē Torņa ielā. Netālu guļ kāds vīrs,

viņš ir tik pilns, ka dabūjam celt mašīnā un vest pie tēva.

Sūru ielā kāda sieviete nezina, kur atrodas. Noskaidrojam, kas viņa ir, un nogādājam dzīvesvietā. Sameklējam saimnieku sunim, kurš regulāri klaiņo pa Pelčiem. Mums ziņo, ka Smilšu ielā kāds šaudās ar gaiseni. Tuvumā nevienu neredzam, nav arī gaisenes, bet ielas malā stāv BMW ar četriem cilvēkiem. Piefiksējam, kas viņi tādi ir, un – ziņas par šaudīšanos vairs nepienāk.

 

Skrundā nevar iepūst trubiņā
1. septembrī aizturam dzērāju, kurš pats nespēj ne tikai paiet, bet pat iepūst trubiņā. Pārbaudām, kā uzvedas novada skolnieki, bet pārkāpumus nekonstatējam.

2. septembrī apsekojam nesakoptos īpašumus, izsūtām četras pavēstes par ierašanos pašvaldības policijā.

3. septembrī saņemam divus iesniegumus par klaiņojošiem suņiem. Īpašnieki noskaidroti, lemsim par administratīvo atbildību.

Kuldīgas novada PP vecākā inspektora Dzintara Pakalna un Skrundas PP inspektora Anda Doniņa stāstīto pierakstīja Juris Lipsnis

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi