Aizvērt

Pašvaldības policijas (PP) ziņas (11.-17. septembris)

2014. gada 19. septembrī, 14:02
Raksta autors: Juris Lipsnis
Pašvaldības policijas (PP) ziņas (11.-17. septembris)
Foto: Juris Lipsnis
Kuldīgas novadā notikuši vairāki kautiņi un ticis traucēts naktsmiers, bet Skrundas novadā citiem traucē no kādas saimniecības izbēgušās govis.

Kuldīgas novadā

11. septembris.

Skrundas ielas kāpņu telpā vīrietis urinē.

Kāds sūdzas par neciešamu smaku, kas nāk no dzīvokļa Vīgriežu ielā, izrādās, tas ir gaisa atsvaidzinātājs.

Mucenieku ielā novietots auto traucē citiem. Ventspils ielā klīst iereibis vīrietis, nogādājam mājās.

12. septembris.

Valsts policijas (VP) dežūrdaļa ziņo par ģimenes skandālu Ventspils ielā – sieviete solījusi iet uz policiju, bet nav ieradusies. Braucam pārbaudīt – varbūt nav tikusi ārā no dzīvokļa, bet pa ceļam mums atzvana, ka viss kārtībā. Jelgavas ielā kautiņš starp divām personām. Ģimnāzijas stadionā kāds braukā ar auto, viņam nākas piestāt un pāris vietās parakstīties (protokolā). Torņa ielas tualetē nostrādā signalizācija. Pilsētas laukumā izveidotajā nožogojumā palikusi automašīna, sameklējam īpašnieku. Neapstiprinās ziņa par auto Priedainē, kurā esošie jaunieši lietojot alkoholu un nelāgi uzvedoties. Jelgavas ielā pie veikala kāds reibumā uzmācas meitenēm.

Pie lielveikala Sūru ielā kautiņš starp taksometra šoferi un klientu.

Adatu ielā (pie autoostas) viena persona lieto alkoholu. Nodrošinām sabiedrisko kārtību pasākumā Pilsētas laukumā, viena persona no turienes izraidīta.

13. septembris.

Naktī pa Dzirnavu ielu braukā jaunieši ar skuteri, kam nav izpūtēja – baigais troksnis! Pie vieglatlētikas manēžas iereibis vīrietis. Mucenieku ielas pagalmā cits vīrietis, arī iereibis, viņu savāc VP darbinieki. Vidus ielā tiek kurināts ugunskurs. Kādam nepatīk, ka Pārventā pie kafejnīcas jaunieši bērnu laukumā uz galda nolikuši prīmusu un cep gaļu. Mežvaldes pieturā kāds dzērumā iemidzis. Virkas ielā aiz logiem ālējoties jaunieši.

14. septembris.

Piltenes ielā jaunieši traucē naktsmieru. Varbūt sagadīšanās, bet miera nav arī Liepājas ielā un Pilsētas laukumā. Liepājas ielā esot kautiņš. Aizbraucam – tur jauniešu bariņš, par kaušanos neviens neko nezina. Pa Aizputes ielu pārvietojas iereibusi sieviete ar bērnu ratiņiem, mazais tiek nodots kādam, kas ir skaidrā. Palīdzam panākt izlīgumu ģimenes strīdā Jelgavas ielā.

Apsardzes darbinieks netiek galā ar saviem pienākumiem –

sūdzas, ka no ātro uzkodu ēstuves Sūru ielā nevarot dabūt ārā sadzērušos klientu.

15. septembris.

1905. gada ielā stāv mašīna bez laika norādes. Piltenes ielā streipuļo vīrs alkohola reibumā. No iestādes pagalma Liepājas ielā nozagts divritenis, kopā ar VP darbiniekiem pēc video ieraksta noskaidrojam zagli, un pēc divām stundām braucamais tiek atgūts (tas jau ir Vilgālē). No Rīgas-Pāvilostas autobusa pēc šofera lūguma palīdzam izsēdināt divus pārmēru iereibušus vīriešus, izrādās, tieši Kuldīgu viņiem arī vajag... Mums zvana par izdemolētu dārza mājiņu, iesakām vērsties VP. Kāds lūdz, lai palīdzam tikt mājās, jo

uz ielas viņu, iespējams, gaidot ļaundari, kuri gribot fiziski iespaidot.

16. septembris.

Adatu ielā vīrietis lieto alkoholu. Semināra parkā jaunieši smēķē, par to tiek uzrakstīts protokols. Liepājas ielā divas personas nevar paiet, jo ir alkohola apreibumā. Par to ziņo trešais, kurš vēl var paiet – re, savējos nelaimē neatstāj!

Noskaidrojam, ka tie, kuri paiet nevar, ir no Siguldas – atbraukuši ekskursijā...

Aizputes ielā (alejā) tieši brauktuves vidū tumsā guļ vīrietis. Piltenes ielā kāds, kam asiņains deguns, laužas gar durvīm – esot tur kādreiz dzīvojis. Vienības ielā kurina ugunskuru.

17. septembris.

Baznīcas ielas pagalmā viens stipri iereibis. Kāds cits aizmidzis uz soliņa Liepājas ielā (arī sadzēries). Kautiņš Mucenieku ielas pieturā, mums ir video. Virkas ielas stadionā ar riteņiem tiek izbraukāts zāliens. Baznīcas ielā kāds runājas pats ar sevi.

 

Skrundas novadā 
11. septembrī saņemta sūdzība, ka Jaunmuižas pusē no aploka izmukušas govis staigā nepieskatītas pa ceļu un apdraud piesietos kaimiņu lopus.

12. septembrī sadarbībā ar sociālo dienestu pārbaudām nelabvēlīgās ģimenes un personas, kuras nelikumīgi ievākušās dzīvoklī. Rudbāržu internātskolas rehabilitācijas centrā uzrakstīts protokols kādam jaunietim – par alkohola lietošanu.

15. septembrī sniedzam palīdzību Kurzemes apgabaltiesai – izvadājam pavēstes, meklējam, kur dzīvo adresāti. Uzrakstīts protokols par īpašumu nesakopšanu, jo pārrunas iepriekš palika bez rezultāta.

16. septembrī Skrundas centrā pie lielveikala aizturēta persona alkohola reibumā (2,62 promiles).

17. septembrī kādā dzīvoklī konstatējam nelegālu elektrības pieslēgumu, paziņojam elektrokantorim.

 

Kuldīgas novada PP priekšnieka Rinalda Gūtpelca un Skrundas PP inspektora Anda Doniņa stāstīto pierakstīja Juris Lipsnis.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi