Aizvērt

No kārtības sargātāju ikdienas (30.oktobris-5.novembris)

2014. gada 18. novembrī, 22:23
Raksta autors: Juris Lipsnis
No kārtības sargātāju ikdienas (30.oktobris-5.novembris)
Foto: Juris Lipsnis
Kuldīgā lašu laiks, Skrundas novadā neganti kaimiņi.

Kuldīgas novadā (stāsta novada pašvaldības policijas priekšnieks Rinalds Gūtpelcs)

 

30. oktobris. Laidos traucēts naktsmiers – viens dzīvoklis, viena persona, toties regulāri. Dzer un klausās skaļu mūziku. Kāds ziņo, ka Liepājas ielā no pažobeles karājas dēļi, informējam būvinspektorus. Video redzams, ka Rātslaukumā starp divām personām veidojas konflikts, palīdzam neizveidoties. Kāda persona sūdzas, ka viņas dzīvoklī Dzintaru ielā zem dīvāna savilkti kaut kādi vadi, meita aizslēgusi durvis...

Valsts policija (VP) ziņo, ka pie kultūras centra briest kautiņš. Nenobrieda.

Strēlnieku ielā pieklīdis melnbalts suns – haskijs, īpašnieks varot iet pakaļ. Parka ielā atradies suns – gaiši brūns ar sarkanu siksniņu. Raiņa ielā uzlauzts malkas šķūnis, divas personas aizstiepušas malku (paziņojam VP). Rumbas pagastā pie mājas piebraucis auto un atskaņo skaļu mūziku.

 

31. oktobris. Liepājas ielā divas mašīnas bez laika norādes. Ābeles ciemā stirna ieskrējusi žogā un nositusies. Gadās arī tā... Saucam mežzini, kurš dzīvnieku savāc. Piezvana cilvēks – sieva nelaižot mājā. Adrese Vienības ielā izrādās nepareiza, atzvanot numurs vairs neatbild. Mākslas namā ieklīdis piedzēries mākslas cienītājs. Liepājas ielā uz gājēju pārejas novietota automašīna.

 

1. novembris. Pie bijušās fabrikas Vulkāns, iespējams, tiek zagts metāls. Pārtikas preču tirgū kūp dūmi, tie nāk no blakus teritorijas. Mucenieku ielā iereibis pārītis – vīrietis un sieviete. Kabilē kāds guļ zemē un nekustas, izsaucam ātros.

Ventas ielā vīrietis centies izdarīt pašnāvību, bet iztraucēts un aizmucis.

Baznīcas ielas pagalmā jaunieši lieto alkoholu.

 

2. novembris. Rātslaukumā vairāki jaunieši skaļi uzvedas –esot ģimenes strīds. Ventā aiz Lauktehnikas kāds mēģina nelikumīgi iegūt lašus, turp dodas VP. Padures pagastā ģimenes konflikts. Ceļa Kuldīga-Ventspils malā stāv bullis. Mums tuvojoties, tas ielec atpakaļ aplokā. Informējam saimniekus. Palīdzam nogādāt VP kādu personu, kas aizturēta par zādzību no Mucenieku ielas veikala. Mazajā Nabes ezerā 25 m garš bezsaimnieka tīkls, pēc vides dienesta lūguma to izņemam. Zivju gan tur nav, tikai kritušās lapas. Jelgavas ielā pie diakonijas centra uz trepītēm sēž vīrietis alkohola reibumā. Video redzams, ka Ventā pie vecā tilta kāds it kā mēģina nelikumīgi iegūt lašus. Izrādās, nekā – vīrs vērojot zivtiņas, bet zvejas rīka viņam neesot. Laidos atkal traucēts naktsmiers, to dara mums jau zināmā persona. 

 

3. novembris. Tikko bijām Laidos, un atkal izsaukums uz to pašu adresi. Pie kādas iestādes Kuldīgā nav atkritumu urnas, kā to prasa noteikumi. Mucenieku ielā auto nolikts uz ietves. Ventā kāds it kā makšķerējot, ziņojam vides dienestam. baznīcas ielā uz soliņa guļ vīrietis.

 

4. novembris. Rumbā atrodam bezsaimnieka tīklu. Grants ielā sabojāts apgaismojums.

 

5. novembris. Pilsētas laukumā trīs vīrieši lieto alkoholu. Bāriņtiesa lūdz pārbaudīt kādu adresi. Lapegļu ielā pie garāžas guļ vīrietis. Cilvēki ziņo par iespējamu nelikumīgu lašu ieguvi (duršanu), informējam VP. Kāds zvana, ka Padurē esot nelikumīgi tirgota gaļa, diemžēl tirgotājs jau ir prom. Pie kultūras centra iereibis vīrietis. Nomales ielā dedzina plastmasu. Mucenieku ielā persona neadekvāti uzvedas. Virkas ielā dzīvoklī nemitīgi rej suns, traucējot kaimiņu naktsmieru.

 

Skrundas novadā (stāsta Skrundas novada pašvaldības policijas inspektors Andis Doniņš)

30. oktobris. Sadarbībā ar VP un bāriņtiesu runājam ar Nīkrāces skolas bērnu vecākiem par konfliktiem, kas radušies starp skolēniem. Kāda sociālās aprūpes centra iemītniece sūdzas par sliktu attieksmi – viņai gribot atņemt naudas karti. Noskaidrojam, ka sievietei ir garīga rakstura traucējumi. Skrundas iedzīvotāja sūdzas par kaimiņieni, kura traucē atpūsties, skaļi bļaustās un lamājas.

31. oktobris. Skrundā, Pļavas ielā tiek dedzināti atkritumi. Izskaidrojam to īpašniekam, kādas ir atkritumu šķirošanas iespējas, lai tie nebūtu jādedzina. Skrundas tirgū izskaidrojam noteikumus zivju tirgotājam. Kāds pilsonis no Cieceres sūdzas par kaimiņu, kurš klausās skaļu mūziku un traucē naktsmieru. Brīdinām trokšņotāju, ka tā nedrīkst.

1. novembris. Trokšņotājs nerimstas arī pēc pusnakts, turklāt draud ar fizisku izrēķināšanos. Notikumos iesaistās VP.

3. novembris. Atvadāmies no domes priekšsēdes, kura dodas strādāt Saeimā. Skrundā nesaskaņas starp īrnieku un dzīvokļa īpašnieku. Tiek risināts jautājums par dzīvesvietas maiņu. Metāla uzpirkšanas vietā pamanām daļēji izjauktu auto, kas, pēc mūsu informācijas, varētu būt iesaistīts satiksmes negadījumā, informējam VP.

4. novembris. Sadarbībā ar VP veikta medību ieroču īpašnieku pārbaudes.

5. novembris. Kādas mājas kāpņu telpā guļ vīrietis ar miesas bojājumiem. No palīdzības viņš atsakās – esot nokritis pats. Vīrietis uz ielas aizmet alus bundžiņu. Pārrunājam šo starpgadījumu, un vīrietis aiz sevis sakopj. Brīdinām īpašniekus par nesakoptām teritorijām. Saņemam informāciju, ka

Rudbāržu pagastā pie autobusu pieturas esot nolikts lādiņš.

Pārbaudot izrādās, ka minētajā ceļa posmā vispār nav autobusu pieturu. 
 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi