Aizvērt

Par sērijveida zādzībām notver trīs vīriešus

2015. gada 11. janvārī, 09:44
Raksta autors: Signe Šteinberga
Par sērijveida zādzībām notver trīs vīriešus
Foto: Juris Lipsnis
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa darbinieki atklājuši sērijveida zādzību Kuldīgas novada Ēdoles pagastā un Alsungas novadā, kur aizvadītā gada decembra mēnesī no garāžām un saimniecības ēkām personu grupa zagusi dažādas elektroierīces, degvielu, kā arī labību un mājdzīvniekus.

Ēdoles pagastā trīs saimniecības palikušas bez gāzes plīts un gāzes balona, dažiem litriem degvielas, nozagti arī 850 kg graudu un trīs truši.

Alsungas novadā no garāžas nozagts motorzāģis un zāles pļāvējs, bet no mājas un šķūņa – dažādas mantas, t.sk., elektriskā tējkanna un TV dekoders, elektropacēlājs, elektriskais lopbarības smalcinātājs, divi elektromotori, elektriskā slīpmašīna un metāla katls.

 

Visās epizodēs, izņemot vienu, iesaistītas divas personas – gados jauni vīrieši vecumā ap 20 gadiem, kuri jau agrāk nonākuši policijas redzeslokā, kā arī tikuši sodīti. Vienā no zādzībām Ēdolē piedalījies vēl kāds jaunietis.

Policija turpina izmeklēšanu, aizdomās turētajām personām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.