Aizvērt

Par sērijveida zādzībām notver trīs vīriešus

2015. gada 11. janvārī, 09:44
Raksta autors: Signe Šteinberga
Par sērijveida zādzībām notver trīs vīriešus
Foto: Juris Lipsnis
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa darbinieki atklājuši sērijveida zādzību Kuldīgas novada Ēdoles pagastā un Alsungas novadā, kur aizvadītā gada decembra mēnesī no garāžām un saimniecības ēkām personu grupa zagusi dažādas elektroierīces, degvielu, kā arī labību un mājdzīvniekus.

Ēdoles pagastā trīs saimniecības palikušas bez gāzes plīts un gāzes balona, dažiem litriem degvielas, nozagti arī 850 kg graudu un trīs truši.

Alsungas novadā no garāžas nozagts motorzāģis un zāles pļāvējs, bet no mājas un šķūņa – dažādas mantas, t.sk., elektriskā tējkanna un TV dekoders, elektropacēlājs, elektriskais lopbarības smalcinātājs, divi elektromotori, elektriskā slīpmašīna un metāla katls.

 

Visās epizodēs, izņemot vienu, iesaistītas divas personas – gados jauni vīrieši vecumā ap 20 gadiem, kuri jau agrāk nonākuši policijas redzeslokā, kā arī tikuši sodīti. Vienā no zādzībām Ēdolē piedalījies vēl kāds jaunietis.

Policija turpina izmeklēšanu, aizdomās turētajām personām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi