Aizvērt

Kurzemē pārbauda 1300 transportlīdzekļu

2015. gada 11. janvārī, 09:50
Raksta autors: Signe Šteinberga
Kurzemē pārbauda 1300 transportlīdzekļu
Foto: Juris Lipsnis
9. janvāra pēcpusdienā Valsts policijas Kurzemes reģiona kārtības policijas biroja patruļpolicijas nodaļas satiksmes uzraudzības rotas darbinieki devās reidā, lai līdz pat agram rītam rūpētos par drošas braukšanas ievērošanu uz ceļiem visā Kurzemē.

Reida laikā kopumā tika apturēti un pārbaudīti 1294 transportlīdzekļi, veiktas 1287 alkohola pārbaudes, aizturēti 13 transportlīdzekļu vadītāji alkohola reibumā, no tiem 3 velosipēdu vadītāji. Kopumā noformēti 72 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Par braukšanu bez tiesībām aizturēti 4 autovadītāji, tiesību izmantošanas aizliegums bijis  10 personām, atļauto braukšanas ātrumu pārsnieguši 18 transportlīdzekļu vadītāji.

Policija vērš autovadītāju uzmanību uz to, ka ceļi daudzviet ir slideni, atsevišķos posmos ir konstatēts arī melnais ledus, tādēļ  jo īpaši aicinām izvēlēties atbilstošu braukšanas ātrumu, būt piesardzīgiem, lai pasargātu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus no nokļūšanas nelaimē!

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi