Aizvērt

Kurzemē pārbauda 1300 transportlīdzekļu

2015. gada 11. janvārī, 09:50
Raksta autors: Signe Šteinberga
Kurzemē pārbauda 1300 transportlīdzekļu
Foto: Juris Lipsnis
9. janvāra pēcpusdienā Valsts policijas Kurzemes reģiona kārtības policijas biroja patruļpolicijas nodaļas satiksmes uzraudzības rotas darbinieki devās reidā, lai līdz pat agram rītam rūpētos par drošas braukšanas ievērošanu uz ceļiem visā Kurzemē.

Reida laikā kopumā tika apturēti un pārbaudīti 1294 transportlīdzekļi, veiktas 1287 alkohola pārbaudes, aizturēti 13 transportlīdzekļu vadītāji alkohola reibumā, no tiem 3 velosipēdu vadītāji. Kopumā noformēti 72 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Par braukšanu bez tiesībām aizturēti 4 autovadītāji, tiesību izmantošanas aizliegums bijis  10 personām, atļauto braukšanas ātrumu pārsnieguši 18 transportlīdzekļu vadītāji.

Policija vērš autovadītāju uzmanību uz to, ka ceļi daudzviet ir slideni, atsevišķos posmos ir konstatēts arī melnais ledus, tādēļ  jo īpaši aicinām izvēlēties atbilstošu braukšanas ātrumu, būt piesardzīgiem, lai pasargātu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus no nokļūšanas nelaimē!

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Biškopības kursi

Biškopības kursi
Aicinam pieteikties kursiem.
Aptauja
Notikumi Baltkrievijā:
prasa rūpīgāku analīzi;
raisa bažas par mūsu drošību;
ved uz demokrātisku valsti;
bija paredzami;
mani pārsteidz;
ir jāatbalsta baltkrievu tauta;
mani neskar;
mani neinteresē.