Aizvērt

Deg mājas, ir upuris

2015. gada 14. janvārī, 14:16
Raksta autors: Juris Lipsnis
Deg mājas, ir upuris
Foto: Juris Lipsnis
Pēdējās divās dienās Kuldīgā un Skrundā noticis pa ugunsgrēkam, diemžēl vienā no tiem gājusi bojā sieviete.

13. janvārī pirms pusnakts Putnudārzā, divstāvu dzīvojamā mājā Celtniecības ielā Kuldīgā, noticis ugunsgrēks, kurā cietis viens cilvēks.

Cietušais ir 50 gadus vecs, ugunsgrēks izcēlies viņa dzīvoklī, kur degušas mantas un sadzīves priekšmeti divu kvadrātmetru platībā. Dzēšanā bija iesaistīti septiņi Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta  (VUGD) Kuldīgas daļas darbinieki un divas autocisternas.

Daļas inspektore Kristiāna Ozoliņa pastāstīja, ka no mājas evakuēti vēl divi tās iemītnieki.
Iespējamais ugunsgrēka izcelšanās iemesls – neuzmanīga rīcība ar uguni.

 

Trešdien, 14. janvārī, Skrundā notikusi krietni vien traģiskāka ugunsnelaime.

Izsaukums uz Liepājas ielas 36. namu VUGD saņemts 9.07. Ierodoties notikuma vietā, VUGD Skrundas posteņa darbinieki konstatējuši, ka mājas pirmajā stāvā deg griesti un sadzīves priekšmeti. Palīgā skrundeniekiem ieradušies dzēsēji arī no Saldus, kopīgiem spēkiem ugunsgrēks nodzēsts. Diemžēl ugunsgrēkā gājusi bojā 80 gadus veca sieviete, kura visticamāk nosmakusi dūmos. Kaimiņi viņu jau bija iznesuši pagalmā, bet sirmgalves dzīvību glābt nav izdevies. Dzīvoklī atrasts arī suns un kaķis, abus mājdzīvniekus piemeklējis saimnieces bēdīgais liktenis.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi