Aizvērt

No kārtības sargātāju ikdienas (29.01.-04.02.)

2015. gada 5. februārī, 00:00
Raksta autors: Juris Lipsnis
No kārtības sargātāju ikdienas (29.01.-04.02.)
Foto: Juris Lipsnis
Kādā mācību iestādē izpūsta asaru gāze, skaidrojam vainīgos, informējam Valsts policiju (VP). Sūru ielā uz ietves novietotas divas automašīnas, Baznīcas ielā auto nolikts aiz zīmes.

Mašīnas uz trotuāra – ikdienišķa parādība

Stāsta Kuldīgas novada pašvaldības policijas priekšnieks Rinalds Gūtpelcs.

 

29. janvāris. Sūru ielā pie lielveikala automašīna novietota pie dzeltenās līnijas. Šī līnija attiecas arī uz preču piegādātājiem, kuriem liekas, ka viņiem par šādiem pārkāpumiem sods nepienākas. Kādā mācību iestādē izpūsta asaru gāze, skaidrojam vainīgos, informējam Valsts policiju (VP). Sūru ielā uz ietves novietotas divas automašīnas, Baznīcas ielā auto nolikts aiz zīmes. Pirms pusnakts Liepājas ielā ir auto, kura vadītājs, iespējams, ir reibumā, bet pārējie braucēji skaļi uzvedas (paziņojam VP).

30. janvāris. Sūru ielā mašīnas atkal noliktas uz ietves. Gravas ielā garāmgājējiem uzmācas tumsnējas sievietes. Piltenes ielā kāpņu telpā pamests kucēns. Priedainē kāds svešinieks bungājas pie mājas durvīm. Jelgavas ielā kaujas divi vīri, beigās abi izlīgst. Virkas ielā četri jaunieši alkohola apreibumā skraida puspliki, tas gan nav nekāds pārkāpums.

31. janvāris. Dzintaru ielā traucēts naktsmiers. Skrundas ielā uzlauztas dzīvokļa durvis. Jelgavas ielā sievietei nesaskaņas ar kaimiņiem.

1. februāris. Rendā pie kādas mājas regulāri klaiņo suņi. Gaismas ielā kāda persona appludinājusi kaimiņus. Autoostā persona invalīdu ratiņos lamā apkārtējos.

2. februāris. Ventspils un 1905. gada ielas krustojumā novietota automašīna. Sūru ielā pie dzeltenās līnijas nolikti divi auto traucē gājējiem.

3. februāris. Kāds laužas Jelgavas ielas dzīvoklī. Liepājas ielā persona alkohola reibumā un cilvēka cieņu aizskarošā izskatā. Apskatām vietas, kur nav notīrītas ietves. Vijolīšu ielā tehnika iebraukta pļavā. 

4. februāris. Piltenes ielā uz dīķa bijuši mazi bērni. Pie veikala durvīm Mucenieku ielā kāds urinē. Pie Melnās kolkas jaunieši lauž ceļazīmi.

 

Suns kož divreiz
Stāsta Skrundas novada pašvaldības policijas inspektors Andis Doniņš.

29. janvāris. Apsekojam Skrundas nesakoptās teritorijas, apzinām īpašniekus.

30. janvāris. Kara pilsētiņā kopā ar komunālajiem sakārtojam teritoriju, lai neaicināti ciemiņi tajā nevar iebraukt ar auto – uz ceļiem tiek rakti grāvji. 

31. janvāris. Naktī Skrundā nepilngadīgie vecāku prombūtnes laikā sarīkojuši trokšņainu ballīti, apkopojam informāciju. 

1. februāris. Skrundas lauku teritorijā pamestā īpašumā it kā esot atstāti mājdzīvnieki, noskaidrojam, ka tā nav.

2. februāris. Sociālajā mājā pie kāda īrnieka uzturoties nevēlama persona. Noskaidrojam, ka ciemiņš jau aizbraucis uz Rīgu, īrniekam atgādinām, ka sociālajā mājā nedrīkst pieturēt svešas personas. 

3. februāris. Skrundā, Ventas ielā, sievietei kājā iekodis suns, meklējam tā saimnieku. Stūru ielā nepilngadīgs jaunietis uzbrucis otram, sitis ar dūrēm, spēris ar kājām. Noskaidrojam konfliktā iesaistītās personas. Saņemts iesniegums, ka Skrundas lauku teritorijā izveidota mēslu krātuve piesārņo apkārtni, par to informējam vides dienestu. Suns Ventas ielā iekodis arī kādam nepilngadīgajam, noskaidrojam tā īpašnieku. Suns izrādās potēts, skaidrojam, kādas traumas ir abiem cietušajiem. Strādājam ar iepriekš saņemtajiem iesniegumiem. VP policija lūdz pārbaudīt ēku, kurā it kā notiek zādzība. Izrādās, bijušie īrnieki ved prom savu malku.

4. februāris. Visu dienu palīdzam nodrošināt kārtību rallistu treniņos.

Pierakstīja Juris Lipsnis

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi