Aizvērt

Policijas ziņas: brauc dzērumā, lauž durvis

2015. gada 17. februārī, 19:17
Raksta autors: Signe Šteinberga
Policijas ziņas: brauc dzērumā, lauž durvis
Foto: Juris Lipsnis
Valsts policijā aizvadītajā nedēļā reģistrētie notikumi.

11. februārī ap13.00 konstatēts, ka kādas iestādes  kabinetam Kuldīgā, Baznīcas ielā, sabojātas durvis. Saistībā ar notikušo tiek pārbaudīts 1961. gadā dzimis vīrietis. Uzsākts kriminālprocess.

13. februārī 14.40 Kuldīgā 1976. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu pa Jelgavas ielu, esot alkohola reibumā (2,58 promiles).

13. februārī 15.00 kāds Gudenieku pagasta iedzīvotājs konstatējis, ka ir iekļūts viņa dzīvoklī un no turienes nozagta nauda. Ir pārbaudāmā persona. Uzsākts kriminālprocess.
14. februārī 13.20 konstatēts, ka ilgākā laika posmā Padures pagastā kādās mājās  ir nozagta čuguna krāsniņa. Uzsākts kriminālprocess.

14. februārī 22.51 Skrundā 1981. gadā dzimis vīrietis, kurš vadīja automašīnu Audi Coupe pa Liepājas ielu, atteicās no alkohola pārbaudes, tādēļ tika nogādāts Kuldīgas slimnīcā, kur nodeva asins analīzes.

15. februārī  ap12.30  kāds konstatējis, ka Kuldīgā, Dārzniecības ielā, ir atlauzta dārza mājiņa un nozagti dažādi metāla izstrādājumi.
Uzsākts kriminālprocess.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi