Aizvērt

Cīnās ar maluzvejniekiem

2015. gada 18. martā, 15:48
Raksta autors: Signe Šteinberga
Cīnās ar maluzvejniekiem
Foto: Valsts policijas arhīvs
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki 13. martā devās profilaktiskajā reidā, lai cīnītos ar makšķerēšanas un zvejas noteikumu pārkāpējiem.

Šoreiz reids norisinājās agrās rīta stundās Ventā un tās pietekās. Reida laikā izņemti divi nēģu murdi un divi maisi ar nozvejotiem nēģiem (ap 80 kg), kas atlaisti atpakaļ upē. Atgādinām, ka nēģu zvejas lieguma periodss ilgst no 1. februāra līdz 31. jūlijam.

 

Policija aicina iedzīvotājus būt vērīgiem un, sastopoties ar maluzvejniecību, informēt par to, zvanot 63404602, 110 vai vēršoties personīgi tuvākajā iecirknī.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi