Aizvērt

Policijai daudz darba

2015. gada 21. martā, 10:05
Raksta autors: Signe Šteinberga
Policijai daudz darba
Foto: Juris Lipsnis
No 12. līdz 20. martam mūspusē policijai darba nav trūcis - bija jākaro gan ar dzērājšoferiem, gan zagļiem.

Apskādē un apzog auto
12. martā ap 4.00 Kuldīgā, Jelgavas ielā, automašīnai Ford sabojāts priekšējais vējstikls un sadurtas trīs riepas. Uzsākts kriminālprocess.

14. martā 13.30 Kuldīgas novada Padures pagastā uz vietējas nozīmes ceļa netālu no kādām mājām automašīnai Audi A4 Avant izsists priekšējo durvju logs un no salona nozagts GPS uztvērējs, somiņa ar dokumentiem, kā arī naudas maks ar naudu. Uzsākts kriminālprocess.

 

Aizņemas uz sievas vārda
12.  martā kāda sieviete atklājusi, ka dzīvesbiedrs uz viņas vārda ir paņēmis kredītu (vairākus simtus eiro), turklāt vairākās ātro kredītu firmās.  Uzsākts kriminālprocess.

Avarē dzērumā
12. martā ap 20.40 1980. gadā dzimis vīrietis alkohola apreibumā (2,14 promiles), kā arī bez vadītāja apliecības vadīja automašīnu Mitsubishi Carisma pa ceļu Lēnas – Nīgrande, neizvēlējās pareizu braukšanas ātrumu un iebrauca grāvī. Uzsākts kriminālprocess.

Pazūd siens, pļāvējs un cirvis
12. martā 15.00 atklājies, ka Laidu pagasta Vangā no pļavas nozagti 45 siena ruļļi.

14. martā 14.00 konstatēts, ka Kuldīgā, Ķiršu alejā, dārza mājiņai ir atlauztas durvis un no tās nozagts zāles pļāvējs un cirvis.  Uzsākts kriminālprocess.

 

Palaida gājējus...

16. martā ap 7.30 Kuldīgā, Piltenes ielā, 1984. gadā dzimis vīrietis ar savu auto bija apstājies pie pārejas, lai palaistu gājēju, un tai mirklī viņa vadītajam VW Golf uztriecās aizmugurē braucošais transportlīdzeklis, kurš turklāt aizbrauca no notikuma vietas. Cietušo nav.

Nozog riteni, mopēdu un auto
16. martā ap 9.00 konstatēts, ka Skrundā, Pērkonu ielā, iekļūts šķūnītī un no turienes nozagts mopēds . Uzsākts kriminālprocess.

17. martā 10.00 kāds kuldīdznieks konstatējis, ka Kuldīgā, Jelgavas ielā,  no mājas pagraba nozagts viņa velosipēds. Uzsākts kriminālprocess.
20. martā 4.45 Alsungā 1959. gadā dzimis vīrietis konstatējis, ka nozagta viņa automašīna Audi 80, kas bija novietota pie katlu mājas. Uzsākts kriminālprocess.

Braukā dzērumā
17. martā 16.30 Kuldīgā, Dzirnavu ielā, 1982. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā (1,15 promiles) vadīja velosipēdu  pa Dzirnavu ielu. Arī 1951. gadā dzimis vīrietis tai pašā laikā un vietā vadīja velosipēdu alkohola reibuma stāvoklī (1,08 promiles).

18. martā ap 22.55 Kuldīgā 1958. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā (2,12 promiles) vadīja automašīnu Audi A4 pa apvedceļu Rīgas virzienā.

18. martā 23.10 Kuldīgā 1963. gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu Audi A4 pa Ganību ielu virzienā no Graudu ielas uz Cepurīšu ielu. Sieviete atsacījās no visa veida pārbaudēm alkohola koncentrācijas noteikšanai. Pēc aizturēšanas viņa policijas telpās uzvedās agresīvi un pretojās policijas darbiniekiem.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi