Aizvērt

Izdeg dārza "mājiņa"

2015. gada 31. martā, 14:34
Raksta autors: Juris Lipsnis
Izdeg dārza "mājiņa"
Foto: Aivars Vētrājs
Otrdien ap vieniem pēcpusdienā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kuldīgas daļā saņemts izsaukums uz Veckuldīgas dārziņiem.

Ierodoties dārziņu teritorijā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka ugusgrēks izcēlies aptuveni 8 kvadrātmetrus lielā metāla būdā, kas kādam kalpojusi kā dārza mājiņa. Tā kā būda bija aizslēgta, vispirms nācies uzlauzt tās durvis. Iekšpusē degušas sadzīves mantas, ko ātri izdevies apdzēst, un jau ap diviem ugunsdzēsēji bija atgriezušies daļā.

Dzēšanā piedalījās astoņi ugunsdzēsēji, uz notikuma vietu bija izbraukušas divas autocisternas. Glābēji saka paldies garāmbraucoša gazika šoferim, kurš viņiem palīdzēja izvilkt no dubļiem tur iestigušo autocisternu.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi