Aizvērt

No pašvaldības policijas ikdienas (2.-8. aprīlis)

2015. gada 16. aprīlī, 13:41
Raksta autors: Juris Lipsnis
No pašvaldības policijas ikdienas (2.-8. aprīlis)
Foto: Juris Lipsnis
Kā no 2. līdz 8. aprīlim klājies Kuldīgas un Skrundas novada pašvaldības policistiem?

Miskastēs mēbeļu pievedums

Stāsta Kuldīgas novada pašvaldības policijas vecākais inspektors Dzintars Pakalns.

 

2. aprīlis. Naktī Liepājas ielā redzēts auto, kura vadītājs varētu būt iereibis, ziņojam Valsts policijai (VP). Mucenieku ielas dzīvoklī

kopā ar VP darbiniekiem aizturam agresīvu vīrieti – četratā knapi izdodas viņu iedabūt būrī.

Ir arī cietušais, kurš tiek nogādāts slimnīcā. Mucenieku ielā zīmes darbības zonā kāds novietojis smagās mašīnas piekabi. Mežvaldē staigā nepiesiets suns, atrodam saimnieku, kurš esot pārvācies uz citurieni un suni aizmirsis. Piltenes ielas tirgū jaunieši izlauzuši sienu. Slimnīcas uzņemšanas nodaļā ienācis iereibis vīrs no Vilgāles, aizgādājam mājās.

3. aprīlis. Patruļa palīdz nodrošināt kārtību Krusta ceļā. Kāda sieviete ziņo, ka viņas dēlu piekāvuši divi puikas, ziņojam VP nepilngadīgo inspektorei. Putnudārzā staigā nepieskatīts suns, ziņojam patversmei.

4. aprīlis. No bāra ziņo, ka ārpusē apgāzts koka zābaks, gāzējs noskaidrots. Viņš gan zābaku pieceļ, bet protokols tiek rakstīts tik un tā. Tikmēr uz ielas sācies konflikts starp jauniešiem, bet nevienam pretenziju pret pārējiem nav. Mucenieku ielā uz ietves novietota automašīna traucē gājējiem. Sūru ielā pie veikala uz ietves nolikts auto, šoferis gan stāsta, ka Rīgā tā drīkstot darīt, bet te nav Rīga. Piltenes ielas kāpņu telpā iegājis paēst kāds klaidonis. Mucenieku ielā zemē guļ vīrietis, sola iet pie drauga. Autoostā guļ kāds jaunietis no Īvandes, bet visi autobusi jau prom un nakts ir auksta – vedam uz mājām. Mucenieku ielā trokšņo dzērāji, viens no viņiem guļ ar asiņainu seju. Saucam VP un ātros. Patruļa video redz, ka jaunietis Liepājas ielā no poda izrauj puķes. Noķert nepagūstam, bet mums ir gan video, gan foto – agrāk vai vēlāk dabūsim rokā.

5. aprīlis. Reids Turlavā, Sermītē, Valtaiķos, tur viss mierīgi.

6. aprīlis. Pievakarē video redzam, ka Gaismas ielā pie konteineriem no piekabes četri vīri izkrauj mēbeles, piefiksējam auto numuru, sūtīsim ielūgumu. VP lūdz palīdzēt – lielveikalā pie bankomāta guļ cilvēks, jānogādā mājās.

7. aprīlis. Agri no rīta pie bāra Liepājas ielā kāds bļaustās, piedāvājam apklust un iet mājās. Pie mājas Virkas ielā esot nepareizi noliktas mašīnas. Sūdzētājs mūs izsauc regulāri, bet iesniegumus rakstīt atsakās. Ventspils ielā estrādes iebrauktuves priekšā kārtējo reizi nolikts auto. Mežvaldē kaimiņu dzīvoklī skaļa mūzika, turklāt dauza pa sienu. Stendes ielā beigts kaķis. Pilskalna ielā māja iegājis agresīvs suns. kāds sūdzas, ka viņam nozagti metāllūžņi,

satiekam (it kā) zagļus, bet tie ved nodot savu televizoru.

Izsaukums uz namu, kur agresīvi uzvedas kāda persona. Autobusu pieturā Mucenieku ielā guļ jaunietis.

8. aprīlis. Baznīcas ielā aiz zīmes nolikts auto, nespējam pabraukt garām... Liepājas ielā auto nolikts uz ietves. Parka ielā skraida liels rotveilers. Skrundas un Sūru ielas krustojumā kāds gulējis, bet pēc atpūtas aiziet tālāk. Sūru ielā invalīdu stāvvietā nolikts auto, īpašniece apgalvo, ka esot atļauja, bet to aizpūtis vējš. Pie rumbas ķēdēs iekārti zvejas rīki.

 

Atrod nelegālas preces
Stāsta Skrundas novada pašvaldības policijas inspektors Andis Doniņš.

2. – 8. aprīlis. VP lūdz palīdzību – Kušaiņos piekauts kāds pilsonis. Satiekam viņu, vīrs ir reibumā un stāsta, ka pirms pāris dienām dabūjis pa muguru. Skrundā vīrs 3,87 promiļu reibumā traucē satiksmei. Pie kādas personas atrodam 2,5 litrus nelegāla alkohola un deviņus blokus cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes marku. Palīdzam VP atrast kādu personu. Uzrakstīti vairāki protokoli par apstāšanos neatļautā vietā. Skrundā klaiņo suņi, noskaidrojam saimnieku. Rokot dīķi, atrasts sprādzienbīstams priekšmets, bet sapieri noskaidro, ka tas tomēr nav bīstams. Apskatām īpašumus, kuros lielus postījumus nodarījuša mežacūkas.

Skrundas autoostā atrodam personu reibumā.

Raņķos svešs suns nokodis tītaru, otrs tītars savainots.

Noskaidrojam, kam suns pieder. Atkal vairāki pārkāpumi saistībā ar apstāšanās aizlieguma zīmēm. Rudbāržos skolēni rupji izturējušies pret skolotājiem. Saņemam informāciju par divriteņa pārdošanu, pārbaudē noskaidrojam, ka tas nav izsludināts meklēšanā. Skolas teritorijā sakāvušies pusaudži, ziņojam VP. Sadarbībā ar VP kādā tirdzniecības vietā izņemam 2200 nelegālas izcelsmes cigarešu. Sadarbībā ar bāriņtiesu nogādājam Stiklu bērnunamā kādu jaunieti.

Pierakstīja Juris Lipsnis

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kur lasāt laikrakstu “Kurzemnieks”?
Abonēju laikraksta drukāto versiju gadam
Abonēju laikraksta drukāto versiju trim mēnešiem
Abonēju laikraksta drukāto versiju mēnesim
Abonēju laikraksta elektronisko versiju
Pērku regulāri
Nopērku, ja pamanu man interesējošu tēmu
Sekoju “Kurzemniekam”” sociālajos medijos
Izlasu citur - bibliotēkā, pie kaimiņa u.c.
Nelasu
Kurzemnieks Horoskopi