Aizvērt

No kārtības sargātāju ikdienas (9.-15.aprīlis)

2015. gada 28. aprīlī, 09:02
Raksta autors: Juris Lipsnis
No kārtības sargātāju ikdienas (9.-15.aprīlis)
Foto: Juris Lipsnis
Piltenes ielas kāpņu telpā pie radiatora guļ bomzis, kurš šo vietu tik ļoti iemīļojis, ka viņam varētu izsniegt rēķinu par siltumu (varētu ļaut arī gulēt, bet problēma, ka viņš ļoti smird).

Rēķins par siltumu – arī bomzim?

Stāsta Kuldīgas novada pašvaldības policijas vecākais inspektors Dzintars Pakalns.

9. aprīlis. Piltenes ielas kāpņu telpā pie radiatora guļ bomzis, kurš šo vietu tik ļoti iemīļojis, ka viņam varētu izsniegt rēķinu par siltumu (problēma, ka viņš ļoti smird). Mūsu modrā acs no Virkas ielas divreiz sūdzas par nepareizi novietotiem auto, kaut gan viss ir normāli. Baznīcas ielā kāds

vīrietis (ar kakla šinu) izkrāpis naudu, solot piegādāt malku.

Vēl kāds kungs, kurš mūs regulāri apgādā ar informāciju, ziņo par nolauztu ceļazīmi Sakņu un Darba ielas krustojumā. 

 

10. aprīlis. Pie veikala Piltenes ielā sēž piedzērusies vīrieši, mūsu klienti. Kalna ielā kāds nolicis auto priekšā izbrauktuvei. No pansionāta izgājis vīrietis un pazudis. Mucenieku ielā auto uz pārejas nepalaiž gājējus. Piltenes ielā pie bijušā Selver veikala bijis konflikts. Padures pagastā auto izsists stikls. Vidus ielā piedzēries vīrietis. Rumbas ielā un Skrundas ielā dzīvoklī skan skaļa mūzika. 

 

11. aprīlis. Padures centrā jaunieši agresīvi braukā ar auto. Pie aptiekas Liepājas ielā guļ cilvēks. Virkas ielas modrajai acij atkal nepatīk kāda auto novietojums. Planīcas ielā deg zāle,

kāds to laista ar ūdeni un saka – neesot ne jausmas, kurš aizdedzinājis.

Sakņu ielā dedzina plastmasas pudeles. Vakara ielā redzēts bezsaimnieka suns. Kad aizbraucam, tas ir prom (tāpēc jau bezsaimnieka, ka uz vietas nestāv). Plostu ielā vīrs bērnu klātbūtnē sit sievu. Jelgavas ielā iereibis vīrietis cenšas tikt mājās. Virkas ielā ģimenes strīds – vīrs iesitis draudzenei. Abus aizvedam uz Valsts policiju (VP). Ģimnāzijas sporta laukumā sabraukušas automašīnas, izskaidrojam, ka te nav autostāvvieta, pie reizes palūdzam savākt pašu izmestos atkritumus.

 

12. aprīlis. Pa Liepājas ielu klupdama krizdama iet kapitāli piedzērusies sieviete, palīdzam tikt mājās. Skrundas ielas dzīvoklī trokšņo. Sūru ielā taksis stāv pie dzeltenās līnijas. Pelčos kādam nepatīk, ka otrs brauc ar traktora pa servitūta ceļu. Ventas ciemā sūdzas par smēķēšanu zem logiem. Kurmāles pagastā

sieva nelaiž dzīvoklī Norvēģijā strādājošo vīru – nomainījusi slēdzeni.

 

13. aprīlis. Piltenes ielā klaiņo suns, ziņojam patversmei. Pēc brīža patversme ziņo mums, kam suns pieder. 

14. aprīlis. Pa Piltenes ielu ar riteni braukā neadekvātas uzvedības jaunietis, iesakām mātei, ka viņu nevajadzētu laist uz ielas vienu. Uz Saldus ceļa

divi sakāvušies, bet zvēr, ka nupat jau esot atkal sadraudzējušies.

15. aprīlis. Centra vidusskolā trīs skolēni regulāri pārkāpj kārtības noteikumus. Mucenieku ielas pagalmā uzradusies atkritumu kaudze, atrodam vainīgo. Pie garāžām Egļu ielā apmetusies bomžu kompānija. Estrādes parkā guļ vīrietis no Laidiem – neesot naudas mājupceļam. Netālu no slimnīcas dedzina zarus, dūmi traucē slimniekiem.

Patversme ziņo par atrastu suni. Bāriņtiesa lūdz aizvest kādu personu uz Talsu krīžu centru. Egļu ielā pie garāžām kāds izgāzis zāli un velēnas.

 

Slapjš, auksts un mierīgs

Stāsta Skrundas novada pašvaldības policijas inspektors Andis Doniņš.

9. – 15. aprīlis. Slapja un mierīga nedēļa. Kušaiņos bērnam esot uzbrucis suns, patiesība gan nav tik dramatiska kā izklausās. Raņķos kāds ar traktoru vedot svešas mantas, bet izrādās, ka ziņotājam rādījušās baltas pelītes. Piromāns aizdedzinājis ēku lokatora teritorijā. Skrundā piekauts vīrietis, palīdzam VP meklēt vainīgo, kurš pagaidām paslēpies. Rudbāržu internātskolā esot iereibis audzēknis, ziņa gan neapstiprinās. Brīdinām autovadītājus par apstāšanos aiz zīmes.

Vīrietis trīs promiļu reibumā pārkāpis aizliegumu par tuvošanos kādai personai. Pie lielveikala iereibis invalīds uzmācas pircējiem.

Lokatora pilsētiņai uzlauzta piekaramā slēdzene.

Neko darīt, uzliekam jaunu. Raņķos aizdomas par nesaskaņotu būvniecību. Rudbāržos suns mēģinājis iekost bērnam, kurš braucis ar riteni. Atgādinām vairākiem pilsoņiem, ka jāsamaksā uzliktais sods.

Pierakstīja Juris Lipsnis

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi