Aizvērt

Noķer dārza mājiņu apzadzējus

2015. gada 3. jūnijā, 20:02
Noķer dārza mājiņu apzadzējus
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki, atklājot sērijveida zādzības no dārza mājiņām gan Kuldīgā, gan vasarnīcu ciematā ārpus pilsētas, aizturēja jauniešu grupu.

Pagaidām ir noskaidrotas septiņas epizodes, kurās figurējušas vienas un tās pašas personas. Par notikušo ir uzsākti vairāki kriminālprocesi, dažos no tiem izmeklēšana ir pabeigta, citos vēl turpinās.

Saistībā ar minētajiem noziegumiem ir aizturēti divi jauni vīrieši, vienam no viņiem ir piemērots apcietinājums, otram ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Abi no dārza mājiņām bija zaguši dažādas mantas, tai skaitā elektropreces, darba rīkus, dārza piederumus. Tikuši nozagti arī divi velosipēdi, automašīnu diski, zāles pļāvējs un citas mantas.

Abi jaunieši jau iepriekš bijuši policijas redzeslokā par šādu un līdzīgu noziegumu pastrādāšanu.  Abi arī iepriekš sodīti.

Policija aicina mazdārziņu īpašniekus apzināt savus īpašumus, kā arī iespēju robežās pieskatīt tos rūpīgi, bet par pamanītām nelikumībām nekavējoties informēt policiju!

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi