Aizvērt

Noķer dārza mājiņu apzadzējus

2015. gada 3. jūnijā, 20:02
Noķer dārza mājiņu apzadzējus
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki, atklājot sērijveida zādzības no dārza mājiņām gan Kuldīgā, gan vasarnīcu ciematā ārpus pilsētas, aizturēja jauniešu grupu.

Pagaidām ir noskaidrotas septiņas epizodes, kurās figurējušas vienas un tās pašas personas. Par notikušo ir uzsākti vairāki kriminālprocesi, dažos no tiem izmeklēšana ir pabeigta, citos vēl turpinās.

Saistībā ar minētajiem noziegumiem ir aizturēti divi jauni vīrieši, vienam no viņiem ir piemērots apcietinājums, otram ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Abi no dārza mājiņām bija zaguši dažādas mantas, tai skaitā elektropreces, darba rīkus, dārza piederumus. Tikuši nozagti arī divi velosipēdi, automašīnu diski, zāles pļāvējs un citas mantas.

Abi jaunieši jau iepriekš bijuši policijas redzeslokā par šādu un līdzīgu noziegumu pastrādāšanu.  Abi arī iepriekš sodīti.

Policija aicina mazdārziņu īpašniekus apzināt savus īpašumus, kā arī iespēju robežās pieskatīt tos rūpīgi, bet par pamanītām nelikumībām nekavējoties informēt policiju!

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi