Aizvērt

Traģisks atradums Ventā

2015. gada 9. jūlijā, 15:46
Raksta autors: Daina Tāfelberga, Juris Lipsnis
Traģisks atradums Ventā
Foto: Aivars Vētrājs
Šodien "Kurzemniekam" piezvanīja vīrietis no Putnudārza un pastāstīja, ka jau kopš pirmdienas Ventā augšpus jaunā tilta esot noslīcis dzīvnieks. Taču izrādījās, ka patiesībā tas ir cilvēks.

Zvanītājs dzīvo netālu un katru dienu iet uz upi peldēties. Svētdienas vakarā nekā aizdomīga neesot redzējis, bet pirmdien ieraudzījis ko līdzīgu slīkonim, no attāluma tas izskatījies pēc dzīvnieka. Tūlīt zvanījis uz pašvaldības policiju, tur atbildēts, ka šādi gadījumi jāpiesaka Valsts meža dienestam (VMD). Informējis mežiniekus, zvanījis arī uz Pārtikas un veterināro dienestu.

 

Līdz pat ceturtdienai neviens dienests tomēr nebija rīkojies, tāpēc vīrietis vērsās redakcijā. Aizbraucot un ar garfokusa objektīvu nofotografējot norādīto vietu, izrādījās, ka upē peld noslīcis vīrietis (apģērbs - tumšas bikses un tumšs T-krekls). Par traģisko atklājumu Kurzemnieks informēja Valsts policiju.

Kuldīgas novada pašvaldības policijas vecākais inspektors Dzintars Pakalns apstiprināja: gan 6., gan 8. jūlijā tiešām saņemti vairāki telefona zvani, ka Ventā esot noslīcis meža dzīvnieks, un par to, kā jau šādos gadījumos paredzēts, nekavējoties paziņots VMD.

Pēc Kurzemnieka zvana notikuma vietā ieradās VP Kurzemes iecirkņa pārstāvji un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kuldīgas daļas darbinieki. Slīkonis no upes izcelts. VP Kurzemes iecirkņa priekšnieks Ģirts Kokins informē, ka noslīkušais ir tobrīd vēl neatpazīts vīrietis. Ierosināts kriminālprocess, notiek ekspertīze.

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi