Aizvērt

Traģisks atradums Ventā

2015. gada 9. jūlijā, 15:46
Raksta autors: Daina Tāfelberga, Juris Lipsnis
Traģisks atradums Ventā
Foto: Aivars Vētrājs
Šodien "Kurzemniekam" piezvanīja vīrietis no Putnudārza un pastāstīja, ka jau kopš pirmdienas Ventā augšpus jaunā tilta esot noslīcis dzīvnieks. Taču izrādījās, ka patiesībā tas ir cilvēks.

Zvanītājs dzīvo netālu un katru dienu iet uz upi peldēties. Svētdienas vakarā nekā aizdomīga neesot redzējis, bet pirmdien ieraudzījis ko līdzīgu slīkonim, no attāluma tas izskatījies pēc dzīvnieka. Tūlīt zvanījis uz pašvaldības policiju, tur atbildēts, ka šādi gadījumi jāpiesaka Valsts meža dienestam (VMD). Informējis mežiniekus, zvanījis arī uz Pārtikas un veterināro dienestu.

 

Līdz pat ceturtdienai neviens dienests tomēr nebija rīkojies, tāpēc vīrietis vērsās redakcijā. Aizbraucot un ar garfokusa objektīvu nofotografējot norādīto vietu, izrādījās, ka upē peld noslīcis vīrietis (apģērbs - tumšas bikses un tumšs T-krekls). Par traģisko atklājumu Kurzemnieks informēja Valsts policiju.

Kuldīgas novada pašvaldības policijas vecākais inspektors Dzintars Pakalns apstiprināja: gan 6., gan 8. jūlijā tiešām saņemti vairāki telefona zvani, ka Ventā esot noslīcis meža dzīvnieks, un par to, kā jau šādos gadījumos paredzēts, nekavējoties paziņots VMD.

Pēc Kurzemnieka zvana notikuma vietā ieradās VP Kurzemes iecirkņa pārstāvji un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kuldīgas daļas darbinieki. Slīkonis no upes izcelts. VP Kurzemes iecirkņa priekšnieks Ģirts Kokins informē, ka noslīkušais ir tobrīd vēl neatpazīts vīrietis. Ierosināts kriminālprocess, notiek ekspertīze.

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi