Aizvērt

Kuldīgā aizdegas māja

2015. gada 23. jūlijā, 13:11
Raksta autors: Juris Lipsnis
Kuldīgā aizdegas māja
Foto: Aivars Vētrājs
Ceturtdien, 23. jūlijā, ap pusvieniem pēcpusdienā neapdzīvotā mājā Kuldīgā, Ventspils ielā 17, izcēlās ugunsgrēks.

Notikuma vietā ar divām autocisternām operatīvi ieradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, kuri atlauza aiznaglotās durvis un logus un sāka dzēšanu. Liesmas izdevās apslāpēt pāris minūšu laikā, bet cauri kārniņu jumtam joprojām nāca dūmi, tādēļ ugunsdzēsēji izveidoja jumtā caurumu, lai pārbaudītu bēniņus.

 

Lai ugunsdzēsējiem netraucētu garāmbraucošās automašīnas, satiksmi Ventspils ielā noslēdza Kuldīgas novada pašvaldības policijas darbinieki, kuri pastāstīja, ka zvans par notikušo sākotnēji pienācis nevis glābējiem, bet gan viņiem. Palīgā kolēģiem drīz vien ieradās arī Valsts policijas darbinieki.

Par aizdegšanās iemesliem spriest vēl pāragri – tos noskaidros izmeklēšana, bet kāda kundze no kuplā skatītāju pulka noteica – bomžiem pankūkas piedegušas...

Attēlā: Mirklī, kad ugunsdzēsēji atlauza ēkas gala durvis, pa tām izšāvās liesmas.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi