Aizvērt

Traģēdija uz ceļa mūspusē

2015. gada 30. augustā, 10:46
Raksta autors: Juris Lipsnis
Traģēdija uz ceļa mūspusē
Foto: Interneta foto
Sestdien autoavārijā Kuldīgas - Aizputes šosejas 12. kilometrā (netālu no pagrieziena uz Vilgāli) gājuši bojā trīs cilvēki, vēl trīs - ievainoti.

Starp cietušajiem ir 20 gadus vecs vīrietis, kurš guvis smadzeņu satricinājumu, kā arī muguras un rokas traumas, 27 gadus veca sieviete, kura guvusi politraumu, tai skaitā kāju un galvas traumas, un 63 gadus veca sieviete, kura guvusi galvas, roku un kāju traumas.

 

Valsts policijas sniegtā informācija liecina, ka avārija notika autoceļa Kuldīga-Aizpute 12. kilometrā. Automašīna Opel Vivaro, kam pie stūres bijis 1978. gadā dzimis vīrietis, iebraukusi pretējā braukšanas joslā, kur tā sadūrusies ar pretim braucošo automašīnu Audi A6. Negadījumā gāja bojā Opel vadītājs, kā arī Audi pasažieri - 1978. gadā dzimusi sieviete un 1999. gadā dzimis jaunietis. Slimnīcā nogādāta automašīnas Audi vadītāja, 1988.gadā dzimusi sieviete, kā arī pasažieri - 1995. gadā dzimis vīrietis un 1951. gadā dzimusi sieviete.

 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kuldīgas daļas komandieris Aleksandrs Štefaņuks pastāstīja, ka abas automašīnas bijušas stipri bojātas, un cietušos no lūžņiem nācies izgriezt ar hidrauliskajiem instrumentiem.

 

Valsts policija (VP) ierosinājusi kriminālprocesu un noteikusi ekspertīzi, lai noteiktu, kādēļ Opel vadītājs iebraucis pretējā joslā. Aculiecinieki teikuši, ka viņš braucis ar ātrumu apmēram 90-95 km/h. Neviens no bojāgājušajiem - ne Opel vadītājs, ne Audi pasažieri, kuri sēdēja aizmugurējā sēdeklī, nav bijis piesprādzējies ar drošības jostu. Iespējams, ka aizmugurē sēdošo pasažieru triekšanās pret priekšā sēdošajiem ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tie guvuši tik smagus savainojumus. Tādēļ VP atgādina, ka drošības jostas jālieto visiem braucējiem - gan priekšā, gan aizmugurē sēdošajiem, jo tas avārijas brīdī var izrādīties dzīvības cenā.

 

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi