Aizvērt

Vainīgi ielu nosaukumi?

2015. gada 23. septembrī, 13:29
Raksta autors: Jolanta Knīse, Valsts policijas Kurzemes pārvaldes
Vainīgi ielu nosaukumi?
Foto: Aculiecinieka foto
Pēdējās dienās mūspusē uzdarbojušies garnadži, reibumā par bīstamu ieroci kļuvis gan nazis, gan auto. Iespējams, pa "kreiso ceļu" aizgājis kāds alnis.

Braucējs nelabojas

16. septembrī ap 21.50 kāds 1958. gadā dzimis vīrietis ar auto Opel Astra Caravan Laidu pagastā pa ceļu Laidi–Sieksāte gada laikā atkārtoti braucis bez vadītāja apliecības.

 

Garnadži izmanto katru iespēju

18. septembrī 15.50 saņemta informācija, ka, izsitot loga rūti, kāds iekļuvis neapdzīvotā ēkā Gudeniekos. Nozagts trimeris, hokeja ekipējums un skandas. Bet 21.05 saņemta ziņa, ka no cita neapdzīvota īpašuma Skrundas novada Jaunmuižā nozagti 5 ruļļi metāla pinuma žoga. Zādzība konstatēta arī 19.septembrī ap 8.00 Kabilē – arī tur no īpašuma nozagtas dažādas mantas. Saņemts iesniegums, ka Skrundas novada Raņķu pagastā 13. septembrī kādās mājās nozagta urbjmašīna un kapara vadi, aptuveni 40 kg. 20. septembrī ap 9.00 konstatēts, ka Kuldīgā, Tehnikas ielā, kravas auto stāvlaukumā, no automašīnas DAF degvielas bākas nozagts ap 500 litru dīzeļdegvielas. 20. septembrī īsi pirms pusnakts konstatēts, ka no 17. līdz 20. septembrim Padurē no mājām pazudušas sešas dažādas padomju laika jubilejas monētas-medaļas. Par visām zādzībām sākts kriminālprocess.

 

Vienu piekauj, otru sadur

19. septembrī ap četriem naktī saņemta informācija, ka medicīniskā palīdzība sniegta iereibušam vīrietim, kuram konstatēti galvas un sejas sasitumi. Iespējams, viņš piekauts Kuldīgā uz ielas. Apstākļi tiek noskaidroti. Bet ap 23.25 Kuldīgā, Plostu ielā, kopīgas iedzeršanas laikā ar nazi iegriezts kaklā 1976. gadā dzimušam vīrietim. Par to aizturēts 1966. gadā dzimis vīrietis, ierosināts kriminālprocess.

Alnis – malumednieku upuris?

19. septembrī ap 10.00 Īvandē konstatēts, ka, iespējams, nelikumīgi nomedīts alnis. Apstākļu noskaidrošanai sākts kriminālprocess.

 

Saskrienas krustojumā

19. septembrī ap 10.20 kāds 1984. gadā dzimis šoferis ar auto Toyota Avensis Kuldīgā brauca pa Dzirnavu ielu, krustojumā ar Mucenieku ielu neievēroja ceļa zīmi Braukt aizliegts! un sadūrās ar auto Dacia Duster.

Brauc krietnā skurbulī
19. septembrī 16.00 kāds 1987. gadā dzimis vīrietis automašīnu Volvo S60 Kuldīgā pa Šķērsu ielu vadīja galīgi šķērsām – 3,24 promiļu reibumā (attēlā). Viņš nobrauca no braucamās daļas, sabojājot sētas žogu un mājas iebrauktuvi. Par laimi, cietušo nav, bet braucējs tiks saukts pie administratīvās atbildības.
 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi