Aizvērt

Nodarbinātības aģentūra paliek bez jumta

2015. gada 29. septembrī, 19:57
Raksta autors: Juris Lipsnis
Nodarbinātības aģentūra paliek bez jumta
Foto: Aivars Vētrājs
Otrdien ap trijiem pēcpusdienā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kuldīgas daļas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Piltenes ielu 5, kur dega ēkas bēniņi un jumts.

Degšana notika ēkas bēniņos virs Nodarbinātības valsts aģentūras telpām. Pēc aptuvenām aplēsēm izdedzis jumts apmēram 200 kvadrātmetru platībā. Dzēšanā izmantotas divas Kuldīgas daļas autocisternas, ūdens ņemts no netālā hidranta. Ūdens tuvums un ugunsdzēsēju profesionālā rīcība ļāvusi liesmas apdzēst samērā operatīvi, tādējādi pasargājot ēkas pārējo daļu, kuras pirmajā stāvā atrodas A aptieka.

Ugunsdzēsējiem nācies noārdīt metāla jumtu, un, lai to metot zemē, nesabojātu kādu garāmbraucošo automašīnu, policija uz laiku slēgusi satiksmi Piltenes ielā. Ugunsgrēks likvidēts neilgi pēc septiņiem vakarā. 

 

VUGD Kuldīgas daļas komandieris Aleksandrs Štefaņuks lēš, ka ugunsgrēks varētu būt sācies no apkures sistēmas, bet visus notikušā apstākļus noskaidros policijas izmeklētāji.

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi