Aizvērt

Liktenīgā plēve

2015. gada 22. oktobrī, 15:01
Raksta autors: Juris Lipsnis
Liktenīgā plēve
Foto: Aivars Vētrājs
Trešdienas vakarā uz Saldus šosejas netālu no Kuldīgas avarējis vieglais auto. Uz notikuma vietu devās gan mediķi un policisti, gan glābēji.

No pagaidām nenoskaidrota smagā auto izkritis polietilēna plēves gabals, un, mēģinot no tā izvairīties, kāda saldeniece netika galā ar Audi vadību, mašīna nobrauca no ceļa un apgāzās. Par laimi avārijā cietis tikai auto, kas ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieku palīdzību izvilkts atpakaļ uz brauktuves, bet vadītāja tikusi cauri ar pamatīgu izbīli.

 

Attēlā:

Glābēji netālu no Kuldīgas novāc no Saldus šosejas liktenīgo plēves gabalu, kas izraisīja avāriju.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi