Aizvērt

Deg ēkas, konteiners un auto

2015. gada 23. novembrī, 14:22
Raksta autors: Juris Lipsnis
Deg ēkas, konteiners un auto
Foto: Aivars Vētrājs
Naktī no svētdienas uz pirmdienu Skrundas novada Mežainē (bijušajā lokatora pilsētiņā) vienlaikus notika divi ugunsgrēki, tāpēc palīgā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Skrundas posteņa darbiniekiem devās arī Kuldīgas kolēģi.

Ierodoties Mežainē, VUGD darbinieki konstatēja, ka deg kādreizējā šautuves ēka, kurai tobrīd jau bija iebrucis jumts. Izdegusī platība – apmēram 450 m². Mazāka apjoma ugunsgrēks bija izcēlies arī piecstāvu dzīvojamajā mājā, kur dega pirmā stāva grīda 30 m² platībā. Dzēšanai traucēja piedūmojums. Kad dūmi nedaudz izklīda, ugunsdzēsēji pārbaudīja ēku un konstatēja, ka grīda deg arī vienā no piektā stāva istabām. VUGD Kuldīgas daļas komandieris Aleksandrs Štefaņuks atzina, ka lokatora pilsētiņā ugunsgrēki notiek visai regulāri: „Lai gan Mežaine ir pašvaldības īpašums, tā diemžēl netiek ne apsaimniekota, ne arī rūpīgi pieskatīta. Teritorijā var iekļūt nepiederošas personas, un, kā liecina mūsu pieredze, ne visi tur ierodas ar tiem labākajiem nodomiem. Kamēr pilsētiņai nebūs īsta saimnieka, paredzu, ka problēmas turpināsies.”

 

Svētdien Kuldīgā, Virkas ielā, dega plastmasas atkritumu tvertne, savukārt pirmdienas rītā Kuldīgā, Skrundas ielā, bija aizdegusies automašīna Audi. Tās īpašnieks iedarbinājis auto, lai atkausētu logus, bet pēc mirkļa pamanījis, ka no motortelpas nāk dūmi. Viņš izslēdzis dzinēju un izsaucis ugunsdzēsējus, kuri uguni nodzēsuši. Diemžēl liesmas jau bija pamatīgi sabojājušas automašīnas priekšējo daļu (attēlā).

 

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi