Aizvērt

Liktenīgā lode

2015. gada 23. novembrī, 14:28
Raksta autors: Juris Lipsnis, Iveta Grīniņa
Liktenīgā lode
Foto: Interneta foto
Sestdien Kurmāles pagastā netālu no Vilgāles nopietni savainots kāds 33 gadus vecs mednieks. Nelaime notikusi medībās ar dzinējiem.

Valsts policijas Kuldīgas iecirkņa priekšnieka pienākumu izpildītāja Inga Spēkaine pastāstīja, ka par notikušo ierosināts kriminālprocess. „Runa ir nevis par tīšu rīcību, bet gan neuzmanību – esam noskaidrojuši, ka, šaujot pa mežacūku, karabīnes lode pēc atsitiena pret kociņiem trāpījusi cita mednieka galvā,” viņa teica. Šāvējs dzimis 1986. gadā, gan viņš, gan cietušais ir mednieku kolektīva biedri. Visiem medību dalībniekiem veikta alkohola pārbaude, neviens to nebija lietojis. Arī mednieku ekipējums atbildis noteikumiem. „Pēc likuma viss it kā bija kārtībā, tomēr es ieteiktu padomāt, vai medībās ar dzinējiem būtu jālieto karabīnes, jo šī jaudīgā ieroča lodes lido ļoti tālu,” piebilda I.Spēkaine.

 

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Kurzemes reģionālā centra vadītājas vietnieks medicīnas un operatīvajos jautājumos Māris Kozlovskis pastāstīja, ka cietušais ievests Kuldīgas slimnīcā sestdienas pēcpusdienā smagā stāvoklī, bet bijis pie samaņas.
 

 

Vairāk par šo negadījumu lasiet Kurzemnieka trešdienas numurā.

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi