Aizvērt

Ar fūri pa stūri

2016. gada 6. janvārī, 11:17
Raksta autors: kurzemnieks.lv
Ar fūri pa stūri
Foto: Eduards Skabis
5. janvārī ap 4.00 rītā kāds autofūres vadītājs, neveiksmīgi pieveicot līkumu, ietriecies neapsaimniekotas mājas stūrī Kabiles centrā.

Valsts policijā Kurzemnieks uzzināja, ka smagās automašīnas šoferis bijis skaidrā, turklāt apgalvojis, ka nav pārsniedzis atļauto ātrumu - 50 km/h. Policisti skaidro, ka ātrums jāizvēlas ne tikai atbilstoši zīmēm, bet arī ceļa apstākļiem, kas šai reizē acīmredzot nav darīts (ceļa klātne torīt bijusi klāta ar sniegu). 
Automašīna bijusi apdrošināta. Vadītājs negadījumā nav cietis.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi