Aizvērt

Mašīnā ved spridzekļus

2016. gada 8. janvārī, 12:13
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Mašīnā ved spridzekļus
Foto: Aivars Vētrājs
Piektdienas rītā ikdienas patruļas laikā Valsts policijas satiksmes uzraudzības rotas darbinieki Kuldīgā, Raiņa ielā, apturēja automašīnu VW Sharan, kurā bija vairāki sprādzienbīstami priekšmeti.

Pārbaudē konstatēts, ka tas varētu būt kara laika mantojums, informēja Kuldīgas iecirkņa priekšnieka pienākumu izpildītāja Inga Spēkaine. Ņemot vērā to, kā bīstamā krava pārvietota, policija rīkojusies pēc noteikumiem: lai novērstu jebkādu apdraudējumu apkārtnei un iedzīvotājiem, teritorija ap automašīnu norobežota, daļēji apturēta satiksme, no tuvākajām ēkām evakuēti cilvēki. Izsaukti sapieri – Nacionālo bruņoto spēku nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas nodaļas speciālisti no Saldus.
Pēc policijas pieprasījuma līdz operācijas beigām desmit zemessargu notikuma vietu norobežoja. Sapieri pārbaudīja mašīnā atrastos priekšmetus, kas tagad nodoti ekspertīzei.
Pēc pāris stundām satiksme atjaunota, bet apkārtējo ēku iemītnieki varēja atgriezties mājās vai darbavietās.
Policija sākusi kriminālprocesu, lai noskaidrotu visus apstākļus. Aizturēti divi jauni vīrieši. „Diemžēl šie kara mantojuma meklētāji apdraud ne tikai sevi, bet arī citus,” piebilda I.Spēkaine.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.