Aizvērt

Trīs automašīnas vienā naktī

2016. gada 22. janvārī, 12:13
Raksta autors: Dina Poriņa, Juris Lipsnis
Trīs automašīnas vienā naktī
Foto: Dina Poriņa
22. janvārī trijos no rīta Kuldīgā pie Mucenieku ielas nama 30a (blakus bijušajai Planīcas ielas katlumājai) sadeguši divi auto, bojāts arī trešais.

Pilnībā izdedzis gaišs mikroautobuss Opel Vivaro un tumšzila vieglā automašīna Ford, bet bojāts un bez vienas puses logiem tagad ir blakus stāvējušais tumšzilais BMW.

Valsts policijas Kuldīgas iecirkņa priekšnieka pienākumu izpildītāja Inga Spēkaine pastāstīja, ka sākotnējā informācija neliecina par ļaunprātīgu dedzināšanu: „Visticamāk, pirmais aizdedzies mikroautobuss, kas izmēros ir diezgan liels, un no tā aizdegušās blakus stāvošās automašīnas. Lai noskaidrotu visus apstākļus, esam ierosinājuši kriminālprocesu.”

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kuldīgas daļas komandieri Aleksandru Štefaņuku piektdien izdevās sazvanīt Rīgā, kurp viņš bija devies uz savu izlaidumu Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā. A.Štefaņuks atklāja, ka uz ugunsgrēku devušās divas Kuldīgas daļas ekipāžas, ūdens uz degošajām automašīnām izsmidzināts (šādus transportlīdzekļus ar strūklu nedzēš). Ugunsdzēsēju viedoklis par iespējamo nelaimes scenāriju sakrīt ar policijas versiju.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.