Aizvērt

No Skrundas pašvaldības policijas ikdienas

2016. gada 24. martā, 11:32
Raksta autors: Normunds Eihe
No Skrundas pašvaldības policijas ikdienas
Foto: www.kurzemnieks.lv
Pirmssvētku nedēļā Skrundas pašvaldības policija rūpējusies, lai novada teritorija netiktu piemētāta ar atkritumiem.

17. marts. Skrundā, Raiņa ielā, pamanām kādu vīrieti, kurš krietnā alkohola reibumā dodas Nīkrāces virzienā. Izrādās, viņš ir no Dobeles un pēc paša domām dodas mājās. Nogādājam vīru pie radiem Dārza ielā un

iesakām turpināt ceļu vēlāk un skaidrā.

          
18. marts. Profilaktiskais reids Skrundas novadā. Uzraugām kārtību Skrundā un pagastos, kā arī pieskatām bijušo kara pilsētiņu.

 

21. marts. Iesaistāmies pazudušas nepilngadīgas meitenes meklēšanā. Jaunieti, kura devusies apciemot radus, Valsts policija atrod citā novadā. Pārbaudām informāciju par būvgružiem, kas izgāzti mežā (tas varētu būt noticis pirms vairākiem gadiem). Vainīgā persona tiek noskaidrota. Jāteic, ka gružotājiem ir diezgan lielas izredzes kļūt slaveniem kādā TV raidījumā kopā ar Cūkmenu, tātad,

ja kādam ir gadījies mežā ko atstāt, ir pēdējais laiks to savākt.

 

22. marts. Liepājas ielā vairākas personas smēķē bērna klātbūtnē. Izsakām brīdinājumu. Kalpaka ielā iedzeršanas laikā izcēlies konflikts. Skandalētājs aizraidīts prom.

 

23. marts. Skrundas vidusskolas skolēniem sniedzam ieskatu mūsu darbā, iepazīstinām ar ekipējumu. Saņemta informācija par kravas transportlīdzekļiem, kas brauc pa pašvaldības ceļu Jaunmuižā, pārsniedzot masas ierobežojumu. Noskaidrojam, ka pārvietošanās ir saskaņota ar Skrundas novada domi. Jaunmuižā ieraugam, ka dedzināmo žagaru kaudzē izmesti arī dažādi sadzīves atkritumi, ko dedzināt nedrīkst. Vainīgā persona noskaidrota, izskaidrota iespējamā atbildība.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi