Aizvērt

Lūdz atsaukties cietušos

2016. gada 19. maijā, 15:49
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Lūdz atsaukties cietušos
Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes kriminālpolicijas birojs sācis kriminālprocesu par naudas izspiešanu personu grupā, apcietinot divus kuldīdzniekus.

Policijas rīcībā jau pirms kāda laika nonāca informācija par grupu, kas Kurzemē, iespējams, izspiež naudu. Kriminālprocesā likumsargi aizturēja trīs cilvēkus. Aizturētie vīrieši (attēlā) jau ilgāku laiku nodarbojušies ar naudas izspiešanu no vairākām personām, tām draudot. Divus aizturētos – Aini Baltaiskalnu (56 g.) un Igoru Zaueru (30 g.) – policija ir apcietinājusi, bet trešajam noteikts ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. 

VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Daiga Valdmane informē, ka personu grupa uzdarbojusies vairākus mēnešus, visvairāk tieši Kuldīgas apkaimē, jo viņi paši ir kuldīdznieki: „Bet zināmi gadījumi arī Ventspilī, Talsos un citur. Kamēr šo informāciju nebijām publiskojuši, bija ziņas gandrīz par visām Kurzemes pilsētām, izņemot Liepāju. Nauda izspiesta gan no uzņēmumiem, gan privātpersonām, bet summas, ko noziedznieki tā saņēmuši, ir dažādas: no pārdesmit līdz pat 2500 eiro.”

Kriminālprocess ierosināts pēc Krimināllikuma 184. panta par izspiešanu organizētā grupā. Notiek izmeklēšana, tiek noskaidroti cietušie. Speciāliste aicina atsaukties visus, kuri cietuši: „Tas, vai viņi saņems pelnīto sodu, atkarīgs no katra cietušā drosmes.” 

Tie, kuri cietuši no attēlos redzamo vīriešu pretlikumīgajām darbībām, lūgti zvanīt policijai pa tālr. 63404602 vai 110 vai rak-stīt e-pastā: anonimi@kurzeme.vp.gov.lv.
 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi