Aizvērt

Es dziļi stobrā ieskatījos…

2016. gada 2. augustā, 15:11
Raksta autors: Juris Lipsnis
Es dziļi stobrā ieskatījos…
Stāsta Valsts policijas Kuldīgas iecirkņa priekšnieka pienākumu izpildītāja Inga Spēkaine.

25. jūlijs. Pēc pusnakts zvana sieviete: viņas vīrs, kurš policijai labi zināms, klauvē pie loga un traucē gulēt. Uz kāda vīrieša vārda bez paša piekrišanas paņemts 1000 eiro kredīts. Automašīna Scania uz ceļa Saldus–Kuldīga ar piekabes riteni uzbraukusi uz nomales. Piekabe apgāzusies, radot draudus satiksmei. Kuldīgā kāds uzstūmies policijas transportlīdzeklim. Pašvaldības policija informē, ka slimnīcā nogādāts vīrietis, kurš pie autoostas mēģinājis pārplēst sev rīkli.

26. jūlijs. Skeitparkā atrastas atslēgas ar piekariņu – runci. Piltenes ielas veikalā nozagtas divas pudeles alkohola. Kāda persona nav atdevusi iznomāto piekabi. Sievietei Skrundā pazudis maks ar kredītkartēm un telefons, bet, ierodoties policijai, pazudušās lietas atrodas. Rumbas pagastā alkohols tiekot lietots, atstājot bez pieskatīšanas mazgadīgu bērnu. Draudzene noraizējusies par sievieti, kura dzīvesvietā neesot atrodama, bet viss beidzas laimīgi – pazudusī atrodas.

27. jūlijs. Naktī uz ceļa Tukums–Kabile sievietes vadīta automašīna Seat sadūrusies ar meža dzīvnieku. Divi cilvēki nav ieradušies cietumā izciest sodu. Lielveikala video redzams, kā sieviete izdara zādzību. Sieviete no Raņķiem sūdzas, ka viņas vīrs un vēl kāds svešs vīrietis dzīvoklī lieto alkoholu – esot bail tur uzturēties. Pēc brīža viņa atzvana, ka svešais ir prom. Kuldīgā aizturēts riteņbraucējs 2,82 promiļu reibumā. Vārmē vīrietis reibumā traucē mieru nepilngadīgai personai (16 gadu). Nīkrāces pamatskolas sporta laukumā kādam nodarīti miesas bojājumi, abi iesaistītie ir nepilngadīgi.

28. jūlijs. Kuldīgā no kabineta Tirgus ielā nozagts mobilais telefons, aizturam vīrieti, kuram šī ir viena no sešām zagšanas epizodēm. Ēdolē no kokzāģētavas nozagti 11 elektromotori, aizdomās turamais ir aizturēts. Dzelzceļa ielā, iekļūstot mājā, nozagts dekoders un pults, vainīgais tas pats, kas Tirgus ielā. Gudeniekos pakāries 1953. gadā dzimis vīrietis. Almālē no dzīvesvietas izgājis un pazudis vīrietis. Kuldīgas slimnīcā ieradies vīrietis ar labās acs traumu – viņš ieskatījies pneimatiskās pistoles stobrā, lai pārbaudītu, vai bumbiņa nāk ārā…

29. jūlijs. Agri no rīta sieviete Kuldīgā konstatējusi, ka pagalmā atstātā automašīna Mercedes Benz nokrāsota citā krāsā. Iespējamais iemesls – atriebība. Nīkrācē atrasti 42 nesprāguši kara laika lādiņi. Vārmē no maka automašīnā nozagta nauda. Pieķerts vīrietis, kurš auto vadījis bez tiesībām un 2,95 promiļu reibumā. Kurmālē no mājas nozagts piezīmju dators.

30. jūlijs. Vārmē vīrietim izteikti draudi saistībā ar krimināllietu. Skrundas degvielas uzpildes stacijā ar auto iebraucis jaunietis 1,92 promiļu reibumā un bez tiesībām. Skrundas benzīntankā sadursmē sabojātas automašīnas BMW un Audi A6, vainīgais – BMW šoferis – ir nepilngadīgs, turklāt reibumā. Mums ziņo, ka Alsungā no kempinga nozagta automašīna, tomēr informācija neapstiprinās, un zvanītājam tiek protokols par policijas maldināšanu. Kurmālē vīrietis draudējis izrēķināties ar kādas sievietes nepilngadīgo meitu, turklāt ne pirmoreiz. Cits vīrietis pārkāpis pagaidu aizsardzību pret vardarbību, sākts kriminālprocess. Vēlāk viņš ielīdis sievietes dzīvesvietā, sabojājot loga rūti. Tiesas lēmumu par pagaidu aizsardzību pārkāpis vēl viens vīrietis. Iecirknī ienāk vīrietis un sāk lamāt policijas darbinieci, par ko uz līdzenas vietas nopelna protokolu. Kuldīgā, Atpūtas ielā, nodegusi māja.

31. jūlijs. Māte informē, ka dēlam izteikti draudi. Baznīcas ielā staigājis jaunietis tumšās drēbēs ar pistoli rokā, bet, kad aizbraucam, viņa tur nav. Kāds vīrietis konstatējis, ka autobusā pazudis maks ar Citadeles bankas karti un dokumentiem. Arī Kurmālē pie veikala manīts jaunietis tumšās drēbēs ar pistoli rokā, izrādās – tā ir alkoholiskā dzēriena pudele ieroča formā. Uz Kabiles ceļa vīrieša vadīta automašīna Seat sadūrusies ar govi, kas klīdusi pa brauktuvi. Kuldīgā vīrietis draudējis sievai. Plostu ielā sabojāta māja, blakus namam izsists logs. Kuldīgā ģimenes konfliktā sieva nodarījusi miesas bojājumus vīram.
Kriminālvajāšanai nodots viens process – par braukšanu dzērumā un bez tiesībām.

 

Attēlā:

Automašīna Scania uz ceļa Saldus–Kuldīga ar piekabes riteni uzbraukusi uz nomales, piekabe apgāzusies, radot draudus satiksmei.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi