Aizvērt

Konfiscē pusotru miljonu nelegālo cigarešu

2017. gada 3. novembrī, 06:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Konfiscē pusotru miljonu nelegālo cigarešu
Foto: Valsts policijas arhīvs
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) darbinieki Kuldīgā aizturējuši trīs personas, pie kurām atrasts vairāk nekā pusotrs miljons nelegālo cigarešu.
Kurzemē pēdējos gados tas ir lielākais daudzums. Aplēsts, ka nesamaksātajos nodokļos un nodevās zaudējums pārsniedz 100 000 eiro.

KRP Kriminālpolicijas biroja organizētās noziedzības un ekonomikas noziegumu apkarošanas nodaļas darbinieki kriminālprocesā aizdomās par nelegālo cigarešu apriti aizturēja trīs vīriešus, kuri dzimuši 1987., 1974. un 1945. gadā. Vairākās kratīšanās atrasts un konfiscēts miljons un 500 170 dažādu marku cigarešu ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām, kā arī bez marķējuma. Tāpat izņemti divi transporta līdzekļi, kas tika izmantoti cigarešu pārvadāšanai.

Vienam no aizturētajiem, kurš jau agrāk nonācis policijas redzeslokā, tiesa kā drošības līdzekli noteikusi apcietinājumu. Kriminālprocess sākts pēc Krimināllikuma 221. panta 2. un 3. daļas par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju ievērojamā apjomā, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu pārkāpumu sods ir brīvības atņemšana līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods ar mantas konfiskāciju vai bez tās. Izmeklēšana turpinās.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi