Aizvērt

Konfiscē pusotru miljonu nelegālo cigarešu

2017. gada 3. novembrī, 06:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Konfiscē pusotru miljonu nelegālo cigarešu
Foto: Valsts policijas arhīvs
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) darbinieki Kuldīgā aizturējuši trīs personas, pie kurām atrasts vairāk nekā pusotrs miljons nelegālo cigarešu.
Kurzemē pēdējos gados tas ir lielākais daudzums. Aplēsts, ka nesamaksātajos nodokļos un nodevās zaudējums pārsniedz 100 000 eiro.

KRP Kriminālpolicijas biroja organizētās noziedzības un ekonomikas noziegumu apkarošanas nodaļas darbinieki kriminālprocesā aizdomās par nelegālo cigarešu apriti aizturēja trīs vīriešus, kuri dzimuši 1987., 1974. un 1945. gadā. Vairākās kratīšanās atrasts un konfiscēts miljons un 500 170 dažādu marku cigarešu ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām, kā arī bez marķējuma. Tāpat izņemti divi transporta līdzekļi, kas tika izmantoti cigarešu pārvadāšanai.

Vienam no aizturētajiem, kurš jau agrāk nonācis policijas redzeslokā, tiesa kā drošības līdzekli noteikusi apcietinājumu. Kriminālprocess sākts pēc Krimināllikuma 221. panta 2. un 3. daļas par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju ievērojamā apjomā, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu pārkāpumu sods ir brīvības atņemšana līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods ar mantas konfiskāciju vai bez tās. Izmeklēšana turpinās.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi