Aizvērt

Konfiscē pusotru miljonu nelegālo cigarešu

2017. gada 3. novembrī, 06:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Konfiscē pusotru miljonu nelegālo cigarešu
Foto: Valsts policijas arhīvs
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) darbinieki Kuldīgā aizturējuši trīs personas, pie kurām atrasts vairāk nekā pusotrs miljons nelegālo cigarešu.
Kurzemē pēdējos gados tas ir lielākais daudzums. Aplēsts, ka nesamaksātajos nodokļos un nodevās zaudējums pārsniedz 100 000 eiro.

KRP Kriminālpolicijas biroja organizētās noziedzības un ekonomikas noziegumu apkarošanas nodaļas darbinieki kriminālprocesā aizdomās par nelegālo cigarešu apriti aizturēja trīs vīriešus, kuri dzimuši 1987., 1974. un 1945. gadā. Vairākās kratīšanās atrasts un konfiscēts miljons un 500 170 dažādu marku cigarešu ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām, kā arī bez marķējuma. Tāpat izņemti divi transporta līdzekļi, kas tika izmantoti cigarešu pārvadāšanai.

Vienam no aizturētajiem, kurš jau agrāk nonācis policijas redzeslokā, tiesa kā drošības līdzekli noteikusi apcietinājumu. Kriminālprocess sākts pēc Krimināllikuma 221. panta 2. un 3. daļas par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju ievērojamā apjomā, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu pārkāpumu sods ir brīvības atņemšana līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods ar mantas konfiskāciju vai bez tās. Izmeklēšana turpinās.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi