Aizvērt

Joprojām meklē

2017. gada 28. novembrī, 16:43
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Joprojām meklē
Valsts policija kopā ar zemessargiem turpina meklēt bezvēsts pazudušo, 1989. gada 16. augustā dzimušo Ivannu Tkačuku, kura Ēdoles pagasta "Veckalēju" mājās pēdējoreiz redzēta 25. novembrī ap 21.00.
IZSKATS
Sieviete bija ģērbusies zaļā džemperī, vasarīgās sarkanās, puķainās biksēs, kājās vilnas zeķes un čības. Augumā 1,62 m, tumšiem matiem. Sarunājusies ukraiņu vai krievu valodā. Sievietei ir garīgas veselības problēmas.

KUR ZIŅOT?
Ja kādam ir ziņas par sievietes atrašanās vietu, lūgums nekavējoties zvanīt policijai pa tālr. 110 vai ziņot personīgi tuvākajā iecirknī.

Kā notiek meklēšana un ko Kurzemniekam pastāstīja pazudušās sievietes kaimiņš, lasiet rītdienas, 29. novembra, laikrakstā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi