Aizvērt

No slimnīcas pazudis četrpadsmitgadīgs zēns

2018. gada 19. janvārī, 23:52
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
No slimnīcas pazudis četrpadsmitgadīgs zēns
Foto: Valsts policijas arhīvs
17. janvārī 9.00 no Jelgavas slimnīcas "Ģintermuiža", kurā pacientiem tiek uzlabota garīgā veselība un risinātas atkarību problēmas, pazudis 14 gadus vecais Mārcis Jurševskis, kura tuvinieki dzīvo Kuldīgā un ar kuriem viņš nav sazinājies.
Mārcis bija ģērbies tumši zilā ziemas jakā, gaiši zilās biksēs, kājās viņam bija sporta apavi. Zēns ir kalsns, ap 165 cm garš, ar gaišiem matiem.

Ja jums ir kāda informācija par jaunieša atrašanās vietu, nekavējoties ziņojiet policijai pa tālruni 110 vai organizācijai Bezvests.lv pa tālr. 22084084.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi