Aizvērt

Egles dedzinātājs atrasts

2018. gada 29. martā, 15:44
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Egles dedzinātājs atrasts
Foto: Aculiecinieka foto
Ziemassvētku egli Kuldīgā, Pilsētas laukumā, šīgada 1. janvāra vakarā ļaunprātīgi aizdedzinājis 1988. gadā dzimis vīrietis – tas noskaidrots Valsts policijas Kuldīgas iecirknī.
Policija beigusi izmeklēšanu kriminālprocesā un lietu nodevusi Kuldīgas rajona prokuratūrai. Noskaidrots, ka aizdomās turētais ir Kuldīgas iedzīvotājs. Viņš 7 m augsto egli aplējis ar degvielu un aizdedzinājis. Pašvaldībai tā nodarīti 3200 eiro zaudējumi. Savu vainu vīrietis atzinis, un viņam noteikts drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu. Policijas redzeslokā viņš nonācis jau iepriekš un ir arī sodīts.

Pēc Krimināllikuma 185. panta 2. daļas sods par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, to dedzinot, ir brīvības atņemšana līdz desmit gadiem un probācijas uzraudzība līdz trim gadiem (vai bez tās).

Kurzemnieks rakstīja, ka ugunsdzēsēji izsaukumu saņēma 1. janvārī 19.20, kad egle jau dega milzu liesmām. Šis vandalisms nesa ne vien materiālus zaudējumus, sabojājot rotājumus, bet arī emocionāli ir vērtējams kā cinisks, jo tika vērsts pret Ziemassvētku simbolu. Egli rotāja arī bērnu un vecāku darinājumi, un pie tās atradās bērnu veidota pārtikas ziedojumu kaste, kas par laimi necieta.
Komentāri
Nedzēsts Lietotājs
2018. gada 8. aprīlī, 22:03
Būtu kāds jaunietim izstāstījis, ka Ziemassvētku egle vispār radusies Latvijā varbūt būtu aizdomājies.
the litch
2018. gada 3. aprīlī, 09:39
Sodīt nedrīkst apžēlot. Komatus izdomājiet paši.
Andris
2018. gada 31. martā, 14:35
Cietuma vinju! Ieprieks sodits,un tisa mantas bojasana. Kuldigas policija ir joks un prokuratura klauni!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi