Aizvērt

Vaino viens otru, liecībās pretrunas

2018. gada 15. oktobrī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Vaino viens otru, liecībās pretrunas
Ēdoles "Ābeļkrogs".
Foto: Jolanta Hercenberga
Prokurora apsūdzībā izskan tas, ka nav šaubu: noziegumu paveikuši abi vīrieši. „Kurzemnieks” turpina atspoguļot tiesā izmeklējamo lietu par diviem 2009. gadā Ēdolē nogalinātajiem cilvēkiem.
Apsūdzība par slepkavību, kas izdarīta atbildību sevišķi pastiprinošos apstākļos, celta pret kādreiz Ēdolē, tagad citā novadā dzīvojošo Nauri Ratnieku un padurnieku Aigaru Jēkabsonu, kurš apsūdzēts arī par šaujamieroču glabāšanu bez attiecīgas atļaujas. Par šādu slepkavību soda ar mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu no 15 līdz 20 gadiem un ar Valsts probācijas dienesta uzraudzību līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez tās konfiskācijas.

Neziņā, kur radi palikuši, tuvinieki izsaukuši ekstrasensu Tiltiņu, kurš teicis, ka pēc septiņiem gadiem mežainā apvidū atradīs, bet ne vietējā policija. Zelma esot gājusi bojā, jo nepareizā laikā atradusies nepareizā vietā.

Liecinieks par viesu līdzpaņemto ieroci izmeklētājiem nav stāstījis. Lai arī atbraukušie interesējušies par Harija dzīvesvietu, neesot to saistījis ar vīrieša un viņa mātes pazušanu.

N.Ratnieks: – Bijām tajās mājās iebraukuši, bet es biju galīgi piedzēries un gulēju mašīnā. Sākumā likās, ka viņu sagaida ar šampaniešiem, jo dzirdēju tādus blīkšķus.

A.Jēkabsons: – Nauris man izvilka ārā pistoli. Es to biju atņēmis citam cilvēkam, kurš bija atbraucis pie manis un gribēja šaut bukus. Es teicu, ka nekāda šaudīšanās nebūs.

Vairāk 15. oktobra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi