Aizvērt

Padurē noslīcis cilvēks

2019. gada 13. janvārī, 13:40
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Padurē noslīcis cilvēks
Kuldīgas novadā kanālā starp Lielo un Mazo Nabes ezeru sestdien ap pusdienas laiku noslīcis zemledus makšķernieks.
1979. gadā dzimušais vīrietis, visticamāk, bija atbraucis ar velosipēdu, kas atradās ezera krastā, kad ieradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ugunsdzēsēji glābēji. Aptuveni 3 cm biezais ledus uz ezera neizturēja vīrieša svaru un ielūza. VUGD Kurzemes reģiona brigādes Kuldīgas daļa palīgā aicināja ūdenslīdējus no Liepājas, kuri noslīkušo vīrieti izcēla.
Komentāri
suns
2019. gada 24. februārī, 20:57
paši lien uz ledus un tad vainiigi glābēji,šitos dundukus vispār nevajadzētu skriet glābt...
Brālis
2019. gada 16. janvārī, 20:39
Pirmām kārtām Viņš bija aizbraucis ar skūteri,nevis velisopēdu! Otrām kārtām tika atdotas mantas bet tajās neatradās nekādi dokumenti,lai gan visas pārējās lietas bija. Škiltavas un vel šādas tādas lietiņas... Tad vēl mani šokē kad tur atradās citi makšķernieki bet tie laikam bija nobijušies.... Tad ir vispār nožēlojami kad glābšanas dienests tika saukts no Liepājas. Tad kādas ir izredzes izdzīvot? Kas notiek ar šo valsti?
Aling
2019. gada 13. janvārī, 15:22
Kuldigai pat nav glabejs udenslidejs, laikam esam piemirsusi tragediju uz Ventas rumbas, kad Kuldigas ugunsdzesejiem pat motorlaivas nebija..... Ko lidz aprikojums, ja nav glabeju!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kas rudenī jūs visvairāk var iepriecināt?
Labs laiks
Krāsainās koku lapas
Novākts dārzs, laba raža
Sagatavotie krājumi ziemai
Dzestrie rīti
Siltums radiatoros
Ceļojums uz siltajām zemēm, pagarinot vasaru
Ziemassvētku tuvošanās
Kurzemnieks Horoskopi