Aizvērt

FIB atnāca pakaļ

2019. gada 20. februārī, 08:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
FIB atnāca pakaļ
Plašā operācijā ASV, Latvijā, Lietuvā un Somijā arestēti desmit cilvēki, kuri iesaistīti krāpšanas un naudas atmazgāšanas shēmā. Viņu vidū arī kuldīdznieki Mārtiņš Apškalns un Igors Pirins, plašāk pazīstami kā pauerliftingisti. Decembrī abi izdoti Amerikas tiesībsargiem. Vairāk lasiet 20. februāra „Kurzemniekā”.
Komentāri
Haviers Rodrigezs Ruskimirs Čava
2019. gada 25. februārī, 12:27
Jā, ATAMAH parazītiņ, jau 8 gadus nodrošinu stabilu darbu 10 un vairāk cilvēkiem, un lielākajai daļai maksāju algu virs vidējā (neto), tā kā sēdi biksēs un klusē, jo no mana uzņēmuma nodokļiem maksā tavus maznodrošinātā un bezdarbnieka pabalstus, lai tu nenosprāgtu badā. Ja arī es būtu starpnieks, tad tas vismaz būtu labāk, kā izkrāpt naudu, pablatot pa Kuldīgu un pēc tam atlikušo dzīvi "baudīt" vīriešu sabiedrību četrās sienās aizokeānijā. Zinu, ka tev radiņi Anglijā sēž pie konveijeriem, ar savu komentāru vari sveicināt viņus, nav nedaudz ironiski?!

Starp citu, nākamreiz, kad tu atzīmēsies bezdarbniekos, pajautā pēc latviešu valodas stundām un izmanto iespēju kursos apgūt kādas iemaņas, lai esi derīgs darba tirgū, savādāk tev kādu dienu vēl sanāks piebiedroties taviem supervaroņiem otrpus okeānam. :)
ATAMAH
2019. gada 24. februārī, 17:52
Haviers Rodrigezs Ruskimirs Čava - tu esi ta biznesa haizivs, kas var kādam darbu iedot, par kadu biznesu tu runā, ielist kaut kādā ķēdē par starpnieku.. Ak kungs arzemnieki neuzticas vairāk, laikam parak daudzas reizes esi uzmests gan latvija gan arzemes, kad sac raudāt par to kad valsts piederīgie ālējās ārzemēs.. Sedi sava anglija pie konveiera un turpini šķirot darzeņus!!
Haviers Rodrigezs Ruskimirs Čava
2019. gada 24. februārī, 16:19
Au, ATAMAH, tu ambāli un visi pārējie aizstāvji. Latvijas politikai nostājai vajadzētu būt tādai, kura aizstāv noziedziniekus tikai tāpēc, ka šiem Latvijas pase?! Man vienalga kas šos šņorē, krievi, amerikāņi vai mozambikāņi, ja vāra mēslus, tad lai arī paši strebj. Kā lai uzņēmējs no Latvijas ārzemju partnerus pārliecina, ka bizness ar latviešiem ir doršs? Absolūti nekā, jo visur tik dzird, ka Latvijas piederīgie ārzemēs ālējās vai kādu apkrāpj. Un tad tādi nurņaki, kā tu kauc, ka darba devējs nemaksā, mazas algas, darba nav utt., kur tā nauda un darba vietas radīsies, ja ārpus LV tirgus letiņu biznesam ir uzmetēju reputācija dēļ tādiem internacionālajiem mazpisānu krāpniekiem.
ATAMAH
2019. gada 23. februārī, 22:17
Visi atceras to, kad Krievi bija okupējusi Latvīju, bet kam tagad ir musu tautas kalpi pardevuši mūsu zemi! Valsts ir piebazta ar Amerikāņu kara tehnikas lužniem, tenku avizīte piebazta ar informācīju kad FIB ieradies kādu sašņoret, kāda sakara vispar tāds FIB ierodas Latvija kādus sasnorēt? jo Amerika ir OKUPĒJUSI Latviju!!! Paldies mūsu valsts kungiem kas tik tālu ir noveduši musu valsti, kādel Kurzemnieks neraksta par to kā tiek izzagta nodokļu maksātāju nauda!???
Edza
2019. gada 22. februārī, 11:52
Nu vares radit 30 gadus gvantemala savuss musišus.pirins tok ir pretigs cilveks tapat ka bralis
skats no malas
2019. gada 21. februārī, 21:57
Atkal "rada" neesošu sensāciju! Avīzei būtu laiks atvainoties,piemēram, Emīlam M.(no Ēdoles) un atsaukt savus nomelnojošos rakstus par cilvēkiem; un nelemt tiesu pirms neesat izlasījuši spriedumu! Tenkojam,tenkojam ....
tāda lēta popularitāte!
Aiva
2019. gada 21. februārī, 17:04
Nu un, ka zin?! Es ar to lepojos!!! Jo zinu vairāk, nekā jūs!
Trubadūrs
2019. gada 21. februārī, 16:43
Bet varbūt Aivas salonā jau sen to visi zina....
Tinte
2019. gada 21. februārī, 15:40
Ļoti pareizi, Kurzemniekam ir par visu jāraksta! arī par jaunizveidoto amatu pašvaldībā caurkritušam deputātam Gustavskim!
Kurzemnieks...
2019. gada 21. februārī, 11:09
Ja reiz mums tik cītīga vietējā lauku avīze, tad kādēļ nav raksts par pārējiem, kuri tur jau ir gadu un ilgāk? Kādēļ to neuzskatījāt par svarīgu ziņu, ko sabiedrībai pasniegt? Un par ko viņi tur atrodas?!
Vai tiešām Kurzemniekam vairs nav par ko rakstīt? Tad jālūdz sabiedrībai, lai iesūta rakstiem tēmas, savādāk sāk trūkt...
KasJauns pelna uz Kiviču, mūsu vietējā lapele - uz vietējiem.
lai jums veicas! iedzeltējusī avīze...
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat degvielas cenu pieaugumu?
Braukšu kā braucu
Braukšu mazāk
Iegādāšos Lietuvā
Vairāk staigāšu kājām
Izmantošu velosipēdu
Mani tas neietekmēs
Atbalstu, jo mazināsies vides piesārņojums
Neatbalstu, jo tāpat jau viss ir dārgs
Kurzemnieks Horoskopi