Aizvērt
Gada nozīmīgākais koncerts

Gada nozīmīgākais koncerts

Skrundas novada pašdarbnieku koncertu "Laimīgu jauno gadu!" šoreiz kultūras namā vadīja atraktīvā Baiba Sipeniece-Gavare, kolektīvu vadītājiem jautājot, kādas ir jaunā gada apņemšanās. Kolektīviem tās bija dažādas, piemēram, ne tikai cītīgi strādāt, bet arī kopā atpūsties; sasniegt mērķus, kas izvirzīti gada sākumā; paļauties uz augstāku spēku klātbūtni.
2019. gada 16. janvārī, 00:00
Nākamajā numurā trešdien, 16. janvārī
  • „Abavas pagrabiņš” strādā.
  • Jauna pieeja pirmsskolā.
  • Apbalvoti labākie sportisti.
  • Ugunsdzēsējs glābējs Ingus Mellers.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 6
Drukātās avīzes e-versija Nr. 6 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Fotogrāfu daudz, bet profesionāļu trūkst

Fotogrāfu daudz, bet profesionāļu trūkst

2019. gada 9. janvārī, 00:00
Tiekoties ar fotogrāfiem pirmo reizi sarīkoto Kurzemes fotodienu noslēguma pasākumā Kuldīgā, arodā ieinteresētos uzrunāja profesionāls fotogrāfs un fotomākslas pasniedzējs Raimo Lielbriedis. Viņš rosināja padomāt par to, kas notiek fotogrāfijā, skatot dažādus kontekstus, arī par fotogrāfu attieksmi pret profesijas standartiem un profesionālas arodorganizācijas nepieciešamību. Savu skatījumu uz fotodzīves norisēm un problēmām viņš atklāj arī "3K" lasītājiem.
"Rūtiņās un ornamentos jūtos kā mājās"

"Rūtiņās un ornamentos jūtos kā mājās"

2019. gada 8. janvārī, 00:00
"Grāmatas ir neliela plašākai publikai redzamā daļa no maniem ilgus gadus vāktajiem un apkopotajiem materiāliem – ornamentiem, suitu tautas dziesmām, dejām un citām kultūras liecībām," saka alsundzniece, grāmatu "Stāstniece Veronika Porziņģe", "Danči", "Adīti mauči" un brošūras "Gudenieku Sv. Jāņa Kristītāja Romas katoļu baznīca 1948 – 2018" autore Dace Nasteviča.
"Grāmatu riskā" sacenšas ģimenes

"Grāmatu riskā" sacenšas ģimenes

2019. gada 7. janvārī, 02:00
Skrundas bērnu bibliotēkā erudīcijas spēlē no piecām komandām ar 53 konfektēm uzvarējusi Farnastu – Leonu ģimene jeb "Burtu zagļi", par diviem punktiem apsteidzot komandu "Ubāžu meitenes".
Triju "i" princips: izglītot, informēt, izklaidēt

Triju "i" princips: izglītot, informēt, izklaidēt

2019. gada 7. janvārī, 00:00
Jau astoņus gadus nedēļu pirms Ziemassvētkiem Strazdes muižā lieli un mazi bērni ir varējuši sastapt vietējos rūķus. "Strazdē rūķus mīl, Talsu novadā mīl un citur arī," viņi apliecina. Strazdes rūķi pat nedrīkst reklamēties, lai nebūtu jādāļā pārlieku daudz atteikumu, jo jau oktobrī bijis skaidrs, ka rūķošanās aktivitātēm atvēlētais laiks ir "pilns līdz augšai".
Izpētīt cilvēku

Izpētīt cilvēku

2019. gada 6. janvārī, 00:00
Operators Aleksandrs Grebņevs 15 gados piedalījies gandrīz 40 kino darbu tapšanā. Viņa filmogrāfijā ar starptautisku spožumu izceļas divi stāsti – mākslas filma "Izlaiduma gads" (2015) un dokumentālā filma "Ģimenes lietas" (2010).
Austras mēnesis aizvadīts

Austras mēnesis aizvadīts

2019. gada 5. janvārī, 00:00
Novembrī tautā iemīļotajai dziesminiecei Austrai Pumpurei būtu apritējuši apaļi 90 gadi. Austrasbērni, tostarp Inese Muižniece un Simona Rača, kas kopā vada un organizē darbus radošajā telpā "Austras istaba", šo notikumu neatstāja nepamanītu. Liepājnieki turpina vākt kultūrvēsturisko materiālu un māksliniecei par godu rīko dažādus pasākumus.
Izsēti visā pasaulē

Izsēti visā pasaulē

2019. gada 4. janvārī, 00:00
Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) ir pabeidzis astoņu gadu darba posmu, laižot klajā otro dubultalbumu ar Liepājas koncertu ierakstiem. "Mūsu nozarē ar diskiem biznesu uztaisīt nevar," zina orķestra valdes loceklis Uldis Lipskis. Taču šie ieraksti esot laikmeta liecība. Visus divpadsmit koncertus pie diriģenta pults bijis Atvars Lakstīgala, kurš gribējis radīt paliekošas vērtības, kas asociējas ar Liepāju. "Līdzīgi, kā baroka laikmetā J.S.Baham bija Brandenburgas koncerti, arī klasiķiem, piemēram, Haidnam, bija Parīzes un Londonas simfonijas," saka diriģents.
Sadalītā ligzda

Sadalītā ligzda

2019. gada 2. janvārī, 00:00
Viens no darbiem, kas pievērsa apmeklētāju uzmanību Liepājas muzeja ikgadējā Liepājas vizuālās mākslas izstādē, ir keramiķes Daces Grīnbergas iesniegtais darbs ar nosaukumu "Divas puses. Sadalītā ligzda".
Kas kultūrā Kurzemē

Kas kultūrā Kurzemē

2019. gada 1. janvārī, 00:00
Janvāra pasākumu kalendārs pielikumā "3K - kas kultūrā Kurzemē", ko atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.
Aicina ballēties un atbalstīt grāmatas izdošanu

Aicina ballēties un atbalstīt grāmatas izdošanu3

2018. gada 22. decembrī, 12:45
Biedrība "Ventas dzirkstis" grāmatas "Uz visiem 100 pēc diskoskalas" elektronisko versiju par diskotēku vēsturi Kuldīgas, Alsungas un Skrundas novadā 29. decembrī Kuldīgas kultūras namā prezentēs gada noslēguma ballē.
Labi jūtas, kad glezno

Labi jūtas, kad glezno

2018. gada 21. decembrī, 01:00
„Izstādei vajadzēja būt tad, kad man bija 25. Ir aizsteidzies laiks… Ikdienas darbi nekad nav padarāmi, bet to dēļ pietrūkst laika sirdspriekam,” saka padurniece Dagnija Dīriņa, kuras gleznu izstāde „Latvija” Kuldīgas bibliotēkā apskatāma līdz gada beigām.
Muzejā sācies "Ziedputenis"

Muzejā sācies "Ziedputenis"

2018. gada 19. decembrī, 01:00
Ziedi – no pirmajām māllēpēm un sniegpulksteņiem līdz pat leduspuķēm – uzplaukuši Kuldīgas novada muzejā, kur līdz janvāra vidum skatāmi Tautas tēlotājmākslas studijas "Kuldīgas palete" darbi.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi