Aizvērt
Nākamajā numurā trešdien, 24. jūlijā
  • Vai celt minimālo algu?
  • "Pazīsti! Atbalsti! Sargā!" – pielikums par zivīm.
  • Vispusīgā Baiba Svjatska.
  • Pētera ielas stāsti.
  • Teikvondo cīkstone Džesika Logina.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 82
Drukātās avīzes e-versija Nr. 82 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Visa pasaule uz skatuves Kuldīgā

Visa pasaule uz skatuves Kuldīgā

2019. gada 15. jūlijā, 11:44
IX starptautiskā tautas deju festivāla Sudmaliņas novadu dienā uz Pilsētas dārza skatuves Kuldīgā kāpa gan pašmāju Venta un Vektors no Rīgas, gan kolektīvi no Serbijas, Bulgārijas, Čīles, Indijas un Krievijas.
Tepat netālu – ciemos pie žemaišiem

Tepat netālu – ciemos pie žemaišiem

2019. gada 15. jūlijā, 00:12
Kaut Žemaitijā būts ne reizi vien, tomēr skatāmā aizvien gana. Un šoreiz kopā ar ceļabiedriem devāmies lūkot, kas notiek nacionālajā parkā pie Plateļu ezera, Pluņģē apskatījām t.s. Lietuvas Versaļu un tieši svētku reizē nonācām katoļiem īpašajā ciemā Žemaišu Kalvarijā. Var teikt, ka bijām pavisam tuvējās ārzemēs, jo tālākā vieta ir apmēram kā Rīga no Kuldīgas.
Ar laikmetīgu skatienu

Ar laikmetīgu skatienu

2019. gada 12. jūlijā, 04:00
Kuldīgas mākslinieku rezidencē Pils ielā 2 atklātas uzreiz divas interesantas izstādes: "Leipcigas pleijliste" sniedz ieskatu Leipcigā dzīvojošo un strādājošo autoru daiļradē, bet "Viesmīlība" ir Latvijas Mākslas akadēmijas topošo kuratoru vasaras skolas veikums.
Trīs personālizstādes vienuviet

Trīs personālizstādes vienuviet

2019. gada 12. jūlijā, 02:00
Līvijas Rezevskas izstāžu zālē Kuldīgā šonedēļ durvis vērušas trīs izstādes, kuru autori ir Muzikantu ģimene: tēlnieki un gleznotāji Ieva, Tālivaldis un viņu dēls, topošais mākslinieks Emīls Kristiāns.
Gaidāmi dažādi pārsteigumi

Gaidāmi dažādi pārsteigumi7

2019. gada 8. jūlijā, 11:57
Pirmdien Kuldīgas novada pašvaldībā par nākamās nedēļas nogales "Kuldīgas dzīru" svarīgākajiem jauninājumiem stāstīja gandrīz visi svētku rīkotāji.
Četras interesantas izstādes

Četras interesantas izstādes

2019. gada 8. jūlijā, 08:00
Kuldīgā pagājušās nedēļas nogalē atklātas četras mākslas izstādes, kurās skatītājiem tiek piedāvātas gan klasiskas vērtības, gan laikmetīgās mākslas paraugi.
Dūdu spēle suitos iet plašumā

Dūdu spēle suitos iet plašumā

2019. gada 7. jūlijā, 00:00
Ik pirmdienas pēcpusdienu Alsungas centrā pie kultūras nama vai arī tajā skan dūdu melodijas. Uz kārtējo mēģinājumu pulcējas folkloras kopas “Suitu dūdenieki” dalībnieki.
Vai kritika nogalina?

Vai kritika nogalina?

2019. gada 6. jūlijā, 00:00
Latvijas Mākslas akadēmijas diplomdarbu festivālam dots nosaukums “Svaiga gaļa kritikai”. No vienas puses, jauno mākslinieku drosmīgais pieteikums liek pasmaidīt, no otras – padomāt par to, kā ar mākslas kritiku ir Liepājā.
Latvijas dzimtu saietā – arī ķoniņi

Latvijas dzimtu saietā – arī ķoniņi

2019. gada 5. jūlijā, 06:00
47 dzimtu pārstāvji, arī turlavnieki – kuršu ķoniņu pēcteči Peniķi –, Rīgā, Viesturdārzā, piedalījušies Latvijas dzimtu saietā.
Dievišķā gaismā

Dievišķā gaismā1

2019. gada 5. jūlijā, 00:00
Vairāki kultūras notikumi šovasar Saldus puses dievnamos ieved arī daudzus neticīgos. Latvijas baznīcas labprāt pārtop par izstāžu galerijām, koncertu un kino zālēm, sarunu namiem. Tās neuzstāj uz reliģisku prizmu, tāpēc dievnamos piederīgi jūtas arī nesatricināmi ateisti.
Kurzemes Dziesmu svētkos arī mūsējie

Kurzemes Dziesmu svētkos arī mūsējie

2019. gada 3. jūlijā, 06:00
Kuldīgas kultūras centra kamerkoris "Rāte", jauktais koris "Ventava", sieviešu koris "Gaisma" un jauniešu koris "Lai top!" bija to 75 skaitā, kuri sestdien piedalījās Kurzemes Dziesmu svētkos Liepājā.
Divas dažādas grāmatas

Divas dažādas grāmatas

2019. gada 3. jūlijā, 04:00
Apgāds "Jumava" izdevis skrundenieces Vitas Eglītes otro detektīvromānu "Mēmais kliedziens", kurš tāpat kā iepriekšējais ("Trīsreiz nogalināts") parakstīts ar pseidonīmu Kārlis Kurzemnieks jeb autores vecātēva vārdu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kam jaunajam Latvijas prezidentam valstī visvairāk būtu jāpievērš uzmanība ?
tiesiskumam
nevienlīdzības mazināšanai
starptautiskām attiecībām
tēla veidošanai
cilvēciskām attiecībām
birokrātijas mazināšanai
drošībai
Kurzemnieks Horoskopi