Aizvērt
Artis Šimpermanis: „Sirds gavilē!”

Artis Šimpermanis: „Sirds gavilē!”

Aptaujā "Latvijas sirdsdziesma" kuldīdznieki ieguvuši divas godalgotas vietas – pirmā tika Artim Šimpermanim par solodziesmu "Strēlnieka vēstule meitenei" un trešajā vietā "Rumbas kvartets" ar "Dziesmiņu par mīlu".
2019. gada 19. jūnijā, 00:40
Nākamajā numurā trešdien, 19. jūnijā
  • Dzīve pēc ugunsgrēkā zaudētās mājas.
  • Ko nozīmē pārdot biznesu.
  • Komandas spēlētājas – māsas Ņečiporukas.
  • Stīvēšanās ap akmeni ieilgst.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 68
Drukātās avīzes e-versija Nr. 68 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Grāmatas "Kuršu ķoniņi cauri paaudzēm" prezentācija

Grāmatas "Kuršu ķoniņi cauri paaudzēm" prezentācija

2019. gada 9. jūnijā, 11:44
Sestdien, 8. jūnijā, Turlavā tradicionālās kultūras svētkos “Mundra diena Turlavā” notika grāmatas"Kuršu ķoniņi cauri paaudzēm" prezentācija. Grāmatas zinātniskā redaktore Janīna Kursīte, autori Agris Dzenis, Liene Peniķe, Inita Peniķe.
Parunāt ar Ziedoni un kartupeļu ziediem

Parunāt ar Ziedoni un kartupeļu ziediem

2019. gada 9. jūnijā, 00:00
Kad dzejnieks Imants Ziedonis uzsāka savu ceļojumu, kas vēlāk pārtapa grāmatā "Kurzemīte", viss aizsācies Kuldīgas novada Rendas pagastā, kur kādā lauku sētā viņš piedalījies kartupeļu talkā. Maija brīvdienās Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” un tā draugi iestādīja kulturālos kartupeļus Kuldīgā, Pārventas parkā.
Solis ārpus ikdienas

Solis ārpus ikdienas

2019. gada 8. jūnijā, 00:00
Ģimenes nodibinājumam "Kultūrprieks" īsā laikā izdevies mani pārsteigt jau trīs reizes. Bieži tā nenotiek. Neesmu cimperlīga, vien darbs tāds, ka nemitīgi jābūt uz kultūras devītā viļņa. Uz tā ir viss, arī amatieru talantu spilgti uzplaiksnījumi un profesionāļu izgāšanās. Līdz garlaicībai paredzami pasākumi mijas ar fantastiskiem risinājumiem, oriģināliem skatpunktiem un radošu attapību.
“Es gribu aust, gribu pat iekārtot stelles!”

“Es gribu aust, gribu pat iekārtot stelles!”

2019. gada 7. jūnijā, 00:00
Jau 60 gadus Talsu tautas namā darbojas audēju kopa "Talse". Šopavasar vairāk nekā 400 cilvēku audēju vadībā piedalījās 6,6 metrus gara baltā galdauta tapšanā, bet visu maiju tautas namu citās, mūžam aktuālās krāsās iekrāso "Talses" jubilejas izstāde. "Aušana ir ļoti mūsdienīga, tā nav omīšu nodarbošanās," pārliecinājusies audēju kopas jaunākā dalībniece Una Rozentāle.
Skrundas Ventmalā skanīgas balsis

Skrundas Ventmalā skanīgas balsis

2019. gada 5. jūnijā, 06:00
Sestdien Skrundas estrādē izskanēja sestais Kurzemes vīru koru dižkoncerts, un šoreiz tajā pievienojās arī vairāki jauktie kolektīvi.
Mazajiem dejotājiem izdevies gads

Mazajiem dejotājiem izdevies gads

2019. gada 3. jūnijā, 02:00
Ceturtdienas vakarā Kuldīgas Mārtiņzālē skanēja valsis, fokstrots un ča-ča-ča. Tur Ineses Olštreinas vadītie sporta deju dalībnieki vecākiem rādīja šogad apgūtos standarta un Latīņamerikas deju soļus.
Mežābeles mūžam un godam

Mežābeles mūžam un godam1

2019. gada 3. jūnijā, 00:00
„Tas bija neaizmirstams brīdis – pērkonam ducinot un melnajiem mākoņiem garām slīdot, Harijs Krūze Ciemgaļu mežābelei lasīja tikko radušos dzejoli,” tā pēc piektās dižkoka godināšanas saka šīs performances aizsācēja, turlavniece Sandra Brantevica.
Kas kultūrā Kurzemē

Kas kultūrā Kurzemē

2019. gada 1. jūnijā, 00:00
Jūnija pasākumu kalendārs pielikumā "3K - kas kultūrā Kurzemē", ko atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.
Ar raušiem, dziesmām un dančiem

Ar raušiem, dziesmām un dančiem

2019. gada 29. maijā, 06:00
"Suitu lebedikā" jeb pavasara gaidītākajos svētkos Alsungā pilnā sparā ritēja dažādi pasākumi: otrais Latvijas dūdenieku saiets, gardākā suitu rauša izraudzīšana, lielkoncerts Ziedulejas estrādē, orientēšanās, tirgošanās, darbnīcas un citi.
Jau zināmas un vēl nebijušas nodarbes jauniešiem

Jau zināmas un vēl nebijušas nodarbes jauniešiem

2019. gada 29. maijā, 00:00
1. jūnijā 12.00 Kuldīgas Jauniešu dienā Pilsētas estrādē un parkā pirmo reizi notiks arī Mūsdienu deju un kustību festivāls.
"Karameles" atkal uzvar

"Karameles" atkal uzvar

2019. gada 24. maijā, 00:00
Kuldīgas kultūras centra vokālais ansamblis "Karameles" no II Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursa fināla atgriezās ar pirmo vietu mazo vokālo ansambļu grupā.
„Suitu lebediks” – pavasara gaidītākie svētki Alsungā

„Suitu lebediks” – pavasara gaidītākie svētki Alsungā

2019. gada 22. maijā, 11:45
25. maijā „Suitu lebedikā” varēs nogaršot raušus, dzirdēt dūdu mūziku, būs radošas darbnīcas, māksla un orientēšanās pa Alsungas skaistākajām vietām. Raušu cepējas 12.00 aicinātas piedalīties ikgadējos Suitu rauša svētkos pils pagalmā. No 11.00 līdz 18.00 „Suitu rijā” varēs uzzināt visu par pienenēm.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi