Aizvērt

Līdera pozīciju saglabā

2019. gada 17. maijā, 00:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Līdera pozīciju saglabā
Kuldīgas tūrisma un orientēšanās klubs "Taka" jau otrreiz uzvarējis spēlē "Kuldīgas erudīts", jo, izrādās, labi orientējas arī dažādās dzīves sfērās.
Foto: Antra Grīnberga
Prāta spēļu "Kuldīgas erudīts" otrajā kārtā uzvara atkal tika tūrisma un orientēšanās klubam "Taka", tuvu tai bija komanda "Lejasdārzi", bet trešajā vietā – radio pulciņš "Kurzemes radio".
Šoreiz biedrības Kursas raksti organizētajā spēlē piedalījās septiņas komandas. Visvairāk punktu (535) ieguva Taka, kura startēja nedaudz mainītā sastāvā: Janeta Turka, Zane Inovska, Pēteris Īvāns, Jānis Turks un Ingus Pētersons. Par 15 punktiem (520) mazliet atpalika Lejasdārzi (Liene Ansone, Anitra un Mārcis Freimaņi, Katrīna Speciusa un Baiba Kūma), kas iepriekšējā reizē Takai piekāpās tikai par pieciem punktiem. Trešajā vietā ierindojās jaunpienācēji – radio pulciņš Kurzemes radio (480): Dace Blūma, Evija Gintere, Antra Meike un Edgars Čeporjus. „Gribam vēl! Zinām, kuru komandu vajadzētu pārspēt,” smej D.Blūma. „Bet sacensība par punktiem nav pati svarīgākā. Spēle ir neparedzama un aizraujoša! Daudz jauna var uzzināt arī par Kuldīgas novadu, piemēram, to, ka no uzņēmējdarbības formām visvairāk šeit ir zemnieku saimniecības.”

Šoreiz izspēlēti 13 tematiski raundi: Ko slēpj pagasti, No sendienām, Einšteina sadaļaPolitikas līkloči, Māksla, Redzēts ekrānā u.c. Simboliskas rīkotāju simpātiju balvas dažām komandām tika arī par tām atbildēm, kas nebija pareizas, toties bija asprātīgas. Trešais konkurss paredzēts vasarā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.