Aizvērt

Kas kultūrā Kurzemē

2019. gada 18. maijā, 11:35
Kas kultūrā Kurzemē
Maija pasākumu kalendārs pielikumā "3K - kas kultūrā Kurzemē", ko atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.
MŪZIKA

24. maijā Saldus mūzikas un mākslas skolas koncertzālē Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra veltījums izcilajam latviešu komponistam Tālivaldim Ķeniņam viņa 100. jubilejā – kamermūzikas koncerts Sarunas ar dzimteni.

25. maijā koncertzālē Lielais dzintars koncerts Liepājas dzintaram 55!/Labākais no festivāla “Liepājas dzintars”. Šajā vakarā uz skatuves kāps mūziķi un muzikālās apvienības, bijušie festivāla Liepājas dzintars laureāti un viesi. Klausītājus piekrituši priecēt arī tādi mūziķi, kas šobrīd vairs aktīvi nekoncertē, piemēram, Maija Lūsēna, Olga Pīrāgs, Arnis Mednis un daudzi citi.

25. maijā Sauleskalna estrādē sāksies mūzikas festivāls Zvaigznes virs Talsiem. Vienuviet uzstāsies tādas mūzikas apvienības kā Credo, Tautumeitas, Aija Andrejeva ar grupu, Līvi, Tranzīts, Bermudu divstūris, Transleiteris un šova X faktors 3. vietas ieguvēji Radio trio. Katra grupa muzicēs stundu, izpildot savus populārākos hitus. Uzstāšanās starplaikos publiku izklaidēs un foršu mūziku spēlēs Latvijā populārākais DJ – Roberts Lejasmeijers. Šis festivāls ir pasākums ģimenēm, tajā būs mūzika visdažādākajām gaumēm un vecumiem, kā arī notiks dažādas aktivitātes gan pieaugušajiem, gan bērniem. Brīnišķīga atmosfēra, jautrība un ugunīgas dejas garantētas līdz pat pieciem rītā.


MANTOJUMS

18. maijā visā Latvijā norisināsies Muzeju nakts.

18. un 19. maijā Liepājas promenādē Liepājas tautas mākslas un kultūras centrs aicina uz gada vērienīgāko tradicionālās kultūras notikumu Liepājā – Līvas ciema svētkiem, kas vienkopus pulcē amatniekus, dziedātājus, dejotājus un citus tautas mākslas kolektīvus. Tajos apvienots senatnīgais ar mūsdienīgo, tradīcijas ar jaunradi, kopā radot svētkus visām paaudzēm.


MĀKSLA


18. maijā Kuldīgā, 1905. gada parkā, notiks piektais mākslas kaleidoskops Uguns (un) nakts.Līdz 19. maijam Kuldīgas Mākslas namā skatāma gleznotāja Valda Līcīša 80. jubilejas izstāde.

No 21. maija Kuldīgas Mākslas namā varēs aplūkot Kuldīgas Mākslas skolas diplomdarbu izstādi.


TEĀTRIS

19. maijā Nīgrandes pagasta Kalnu kultūras namā viesosies Liepājas teātris ar Dž.Dž.Džilindžera izrādi Paldies tev, draudziņ.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi