Aizvērt

Mazajiem dejotājiem izdevies gads

2019. gada 3. jūnijā, 02:00
Raksta autors: Laila Liepiņa
Mazajiem dejotājiem izdevies gads
Ceturtdienas vakarā Kuldīgas Mārtiņzālē skanēja valsis, fokstrots un ča-ča-ča. Tur Ineses Olštreinas vadītie sporta deju dalībnieki vecākiem rādīja šogad apgūtos standarta un Latīņamerikas deju soļus.
I.Olštreina pastāstīja, ka šeit dejot mācās 1.–4. klases bērni. Citam bijis pirmais treniņu gads, daļa pirmos soļus iepazinuši bērnudārzā Cīrulītis un Ābelīte. Treniņi notiek divreiz nedēļā pa divām stundām, jo mērķis ir piedalīties sacensībās. „Gadā – vismaz piecās, un medaļas ir vienmēr. Lielākais prieks ir iegūt kausu. Esam piedalījušies arī tādās prestižās sacensībās kā Liepājas Dzintarlāse un Dzintarlāsīte. Šogad vēl uzstāsimies Ģimenes svētkos Kuldīgā,” stāsta I.Olštreina. Trenēt bērnus palīdz titulētais sporta deju dejotājs Artis Janmeijs no Snēpeles. Koncerti vecākiem notiek divreiz gadā: Ziemassvētkos un pavasarī. Viņiem vadītāja teica lielu paldies: „Bez jūsu palīdzības rezultāta nebūtu.” Pasākumu kuplināja piecgadīgie dejotāji Nikola Gabriela Gerasimoviča un Pēteris Rozentāls no bērnudārza Cīrulītis un Padures hobijklases dejotāji Santa Ķeķe un Nauris Brūders. Noslēguma ballītē dalībnieki cienājās ar picu un uzspēlēja volejbolu Mārtiņsalā pie Ventas.

Piecgadīgo Nikolu Gabrielu Gerasimoviču atbalstīt atnākusi mamma Alise Freiberga un vecāmamma Agita Gerasimoviča. Viņa uzskata, ka dejot ir ļoti noderīgi – tas attīsta domāšanu un mūzikas izpratni, māca disciplīnu. Mārtiņš Urbāns šeit nāk pirmo gadu, bet sporta dejas jau ir apguvis bērnudārzā. Viņa mamma Gunita pastāstīja, ka dēlam dejošana padodas, kaut arī dažkārt negribas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi