Aizvērt

Artis Šimpermanis: „Sirds gavilē!”

2019. gada 19. jūnijā, 00:40
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Artis Šimpermanis: „Sirds gavilē!”
Aptaujas Latvijas sirdsdziesma finālā Lielvārdē kuldīdznieks Artis Šimpermanis ar "Strēlnieka vēstuli meitenei" ieguva 1. vietu.
Foto: LTV
Aptaujā "Latvijas sirdsdziesma" kuldīdznieki ieguvuši divas godalgotas vietas – pirmā tika Artim Šimpermanim par solodziesmu "Strēlnieka vēstule meitenei" un trešajā vietā "Rumbas kvartets" ar "Dziesmiņu par mīlu".


Rumbas kvartets, kurā bez A.Šimpermaņa spēlē Guntis un Rolands Stuceri un Kristers Hartmanis, šajā aptaujā piedalās sesto gadu un ik reizi ir ieguvis kādu godalgotu vietu. A.Šimpermanis stāsta, ka šoreiz uz finālu Valmierā braukuši ar mierīgu sirdi, bet nu, kad trijniekā iekļuvušas abas pieteiktās dziesmas, sirds no prieka gavilējot. „Sajūta fantastiska, pašiem neticas, ka tā var būt,” viņš saka.
Pagājušā gada rudenī Rumbas kvartets pieteicis aptaujā Dziesmiņu par mīlu, kuras vārdu un mūzikas autors ir Artis. „Pašiem par pārsteigumu jau pirmajā piegājienā mūs iebalsoja finālā. Kaut kad vēlāk nejauši atradu Jūlija Vanaga 1943. gadā sarakstītu dzejoli, un man radās melodija. Savā galvā jau biju iztēlojies, kā tai jāskan. Sazvanījos ar Māri Blāzi no grupas Jūrkant, palūdzu, lai uztaisa aranžiju dziesmai. Patika. Tā mēs ierakstījām dziesmu Strēlnieka vēstule meitenei, ko uzdrošinājos pieteikt aptaujai kā solodziesmu.”
Aptaujai bija pieteiktas ap 200 dziesmu, finālā pēc klausītāju balsojuma iekļuva piecpadsmit. 2. vietu ieguva grupas Galaktika izpildītā Lai put pa gaisu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds būtu labākais novadu reformas variants?
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas un Alsungas novadu.
Apvienots Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novads un Jūrkalnes pagasts.
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas novadu.
Kuldīgas novads kopā ar Alsungas novadu un Jūrkalnes pagastu.
Alsungas novads apvienots ar Gudenieku un Jūrkalnes pagastu.
Lai viss paliek, kā ir tagad.
Man pilnīgi vienalga, tāpat nekas nemainīsies.
Kurzemnieks Horoskopi