Aizvērt

Gaidāmi dažādi pārsteigumi

2019. gada 8. jūlijā, 11:57
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Gaidāmi dažādi pārsteigumi
Šīgada „Kuldīgas dzīru” preses konferencē piedalījās grupas „Instrumenti” līderis Jānis Šipkevics, kurš atklāja, ka dziesmas jaunajam albumam tapušas Kuldīgas apkaimē pie Ventas.
Foto: Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš
Pirmdien Kuldīgas novada pašvaldībā par nākamās nedēļas nogales "Kuldīgas dzīru" svarīgākajiem jauninājumiem stāstīja gandrīz visi svētku rīkotāji.
Šogad svētki iecerēti jaunā veidolā. Mainījies svētku epicentru izvietojums un daļēji arī programma.

Klāt bija arī teju galvenā svētku notikuma – grupas Instrumenti – līderis Jānis Šipkēvics jeb Shipsi, kurš preses konferences noslēgumā ļāvās kārdinājumam piesēsties pie domes zāles klavierēm. Noklausoties svētku rīkotāju stāstīto, viņš teica: „Tikai tagad man rodas priekšstats, kur esam nokļuvuši, mēs vienkārši nedrīkstējām neatbraukt.” Viņš solīja, ka koncerts, kurā pirmo reizi skanēs jaunajā diskā iekļautās dziesmas, būs kā liela izrāde. Jaunā albuma Cilvēks ierakstā Instrumenti sadarbojušies ar Intaru Busuli, Prāta vētru un reperi Ansi. Iespējams, kāds no viņiem būs arī Kuldīgas koncerta viesis.
Komentāri
Fredriks
2019. gada 13. jūlijā, 21:07
Varbūt, ka svētki šoreiz būs nedaudz kulturālākiem cilvēkiem domāti, kas nav slikti. Personīgi minētie mūziķi mani neuzrunā, bet tā ir mana problēma. Žēl, ka nebūs "ikri", kas bija nedaudz azartisks pasākums dalībniekiem. Kas attiecas uz kunkstētājiem par dienu daudzumu, varat buhāt un acis dauzīt jebkurā dienā, vai tad vajag burzmu un speciālas dienas, vai arī dziļo lauku nodzertajiem prātiņiem nepietiek dienu, lai pilsētas sievišķus nokoļītu?! Ļoti patiktu, ja tā auditorija atbirtu dēļ dienu daudzuma, būtu daudz patīkamāki svētki, nebūtu jāskatās uz rāpotājiem.
Hercjekabs
2019. gada 11. jūlijā, 12:59
Var jau būt, var jau būt...
žetons
2019. gada 11. jūlijā, 12:58
Pag, nu nedalāt mani pirms redzat to rezultātu. Varbūt būs pļukš... Karuseļus vajadzēja aizvākt ne tikai no pilsētas laukuma, bet arī no estrādes. Nez Šipkēvičs atkal būs sadarījies ar honorāriem kā 18.nov. pasācienā? :)))
Kuldīdznieks
2019. gada 11. jūlijā, 12:47
Prieks par šī gada jaunumiem un Instrumentu koncertu! Vērtība ir kvalitātē nevis kvantitātē! Žetons KC vadībai un organizatoriem! Par skaistiem svētkiem!
Ješka
2019. gada 10. jūlijā, 14:40
Vai ko nu darīs nebūs ikra, un nevarēs dzert 4 dienas, viss atkal slikti! Man gan liekas beidzot svētku programmā ir izmaiņas un viss būs daudz foršāk!
Hercjekabs
2019. gada 10. jūlijā, 14:35
Ir jau pārsteigumi, kādus vēl gaidīt? Atklāšana nav, zelta ikrs nav, četras dienas arī nav, kādi tur vairs svētki, parodija nekas vairāk!!! Šogad svētki nebūs...
Trimer
2019. gada 8. jūlijā, 21:54
Cerams, ka tuvumā šim pasākumam nebūs blēži, kas vēlēsies saņem daļu no kopējā labuma, pat nepiedaloties, tā veidošanā.
Pievieno jaunu komentāru: