Aizvērt

Nodod pieredzi jaunajiem čellistiem

2019. gada 24. jūlijā, 08:00
Raksta autors: Dina Poriņa
Nodod pieredzi jaunajiem čellistiem
Talantīgais Lielbritānijas čellists Nikolass Džounss, Kārļa Davidova festivāla žūrijas loceklis, šovasar Kuldīgā sarīkojis vasaras skolu jaunajiem čellistiem no dažādām valstīm.
Foto: Publicitātes foto
Trešdien 18.30 un sestdien, 27. jūlijā, 16.00 Kuldīgas mūzikas skolā uz koncertiem ielūdz topošie talanti no Starptautiskās čellistu vasaras skolas.
Latvijas, Lietuvas, Čehijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Zviedrijas un Norvēģijas pārstāvji atskaņos solodarbus, kā arī ansambļa repertuāru, tai skaitā Kuldīgā dzimušā komponista Kārļa Davidova Himnu desmit čelliem. Koncertmeistari: mūsu novadniece Evija Auziņa un Roberts Ķibermanis.

Kopš pirmdienas audzēkņus šeit sapulcējis vasaras skolas mākslinieciskais vadītājs – profesors Nikolass Džounss, Četemas mūzikas skolas pasniedzējs no Lielbritānijas. Viņš iepriekš darbojies K.Davidova konkursa žūrijā un aprīlī kopā ar E.Auziņu pie mums jau muzicējis. Mācības jaunajiem palīdz noorganizēt pašvaldība, dodot telpas mūzikas skolā, un Starptautiskā kultūras projektu veicināšanas biedrība Cantare Kuldīgā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: