Aizvērt

Tiem, kurus interesē māksla

2019. gada 22. augustā, 15:00
Raksta autors: Laila Liepiņa
Tiem, kurus interesē māksla
No septembra līdz decembrim Kuldīgā bezmaksas kursos "Mākslas un dizaina ABC" zināšanās dalīsies studijas M22 dibinātāja, gleznotāja un pasniedzēja Ieva Vītola-Lindkvista un literāte, māksliniece Ieva Rupenheite no Ventspils.
Mākslas un dizaina ABC notiks sestdienās (7. septembrī, 5. un 26. oktobrī, 22. novembrī) mākslas studijā M22 (Mālu ielā 22). Katrā tikšanās reizē būs teorētiskās un praktiskās nodarbības. Dalībnieku skaits – līdz 18. Pieteikties e-pastā: m22artspace@gmail.com.

Neformālie kursi tiek piedāvāti sevis izglītošanai un profesionālo zināšanu pilnveidei. Tā ir iespēja darboties grupā, izbaudot kopīgu mākslas darba radīšanas prieku, iegūt un papildināt prasmes atšķirīgu izteiksmes veidu un tehnikas lietojumā, uzzināt ko vairāk par dizainu un mākslu. Projektu finansē Valsts kultūrkapitāla fonds un Kurzemes plānošanas reģions.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi