Aizvērt

„Kas padarīts, tas nolikts malā”

2019. gada 18. septembrī, 00:31
Raksta autors: Inguna Spuleniece
„Kas padarīts, tas nolikts malā”
Tā pēc Latvijas ainavu arhitektūras balvas saņemšanas teic ģeogrāfijas profesore Aija Melluma, grāmatas "Kuldīga. Laiki, cilvēki, ainava" autore. Viņa saņēmusi divus apbalvojumus.
Novērtējums par mūža ieguldījumu saņemts kopā ar Gundegu Lināri, Silviju Rubeni un Imantu un Laumu Lancmaņiem, bet kategorijas Procesi apakšgrupā Publikācijas tā piešķirta par 2017. gadā iznākušo Kuldīgas grāmatu. Otrs apbalvotais ir Ilzes Māras Janelis darbs Latvijas muižu dārzi un parki.

„Balvas ir paliekošas, fiziski smagas – Gļeba Panteļejeva darinātas,” nosmaida A.Melluma. „Ar mūža ieguldījumu ir tādas dīvainas izjūtas. Bet, par grāmatu runājot: kurš darbs padarīts, tas nolikts malā, jo ir jau citi. Darbs Kuldīgā nebija viegls, bet man ļoti patika. Tomēr Latvija ir pietiekami liela, lai es raudzītos arī uz citiem novadiem. Turklāt Kuldīgā viss notiek pats no sevis,” pārliecināta profesore.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pārdod ZEMI Putnudārzā

Pārdod ZEMI Putnudārzā
Pārdod zemi (3560 m2) Kuldīgā, Putnudārzā. Cena 30 000 eiro. Tālr. 22300733, e-pasts: simanovics.roberts@gmail.com.
Aptauja
Kas rudenī jūs visvairāk var iepriecināt?
Labs laiks
Krāsainās koku lapas
Novākts dārzs, laba raža
Sagatavotie krājumi ziemai
Dzestrie rīti
Siltums radiatoros
Ceļojums uz siltajām zemēm, pagarinot vasaru
Ziemassvētku tuvošanās
Kurzemnieks Horoskopi