Aizvērt

Kuldīdznieces grāmata Kuldīgai

2019. gada 3. oktobrī, 16:01
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Kuldīdznieces grāmata Kuldīgai
Foto: Laila Liepiņa
„Tas, ko rakstu, nav safantazēts. Tas gandrīz ir. Tikai piekrāsots pēc manas gaumes. Gluži kā krāsojamā grāmata, ko katrs izkrāso, kā grib,” tiekoties ar lieliem un maziem kuldīdzniekiem, "Ceriņslotas zīmējumu" atklāšanas svētkos atzina rakstniece Andra Manfelde.
Grāmatiņa, ko papildina autores zīmējumi, līdz ar divām mazām draudzenēm Annu un Katrīnu aicina izstaigāt Kuldīgu un atrast vietas, kurās notikuši nedaudz bailīgi piedzīvojumi. A.Manfelde savu dzimto pilsētu sauc par noslēpumainu, teātra dekorācijām līdzīgu, bet vienlaikus – par pašu skaistāko Latvijā.

Viņa sarakstījusi arī Ventspilij veltītu grāmatu, top grāmatas Jelgavai un Dubultiem. „Nevaru rakstīt par tādu vietu, kurā neesmu kaut neilgi padzīvojusi,” teic Andra. Viņa neizvirza konkrētus mērķus, jo neesot jau sportiste, kurai jāpārlec aizvien augstākai latiņai, tomēr prātojot, ka kopā kādām septiņām pilsētām pa grāmatai varētu uzrakstīt.

Ceriņslotas zīmējumi jau nopērkami grāmatnīcās un atrodami bibliotēkās. Pirmās atsauksmes sociālajos tīklos vēsta, ka pēc izlasīšanas griboties uz Kuldīgu aizbraukt, tikai nedaudz biedējot noslēpumainā būtne Karrr...Karmen.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pārdod ZEMI Putnudārzā

Pārdod ZEMI Putnudārzā
Pārdod zemi (3560 m2) Kuldīgā, Putnudārzā. Cena 30 000 eiro. Tālr. 22300733, e-pasts: simanovics.roberts@gmail.com.
Aptauja
Kas rudenī jūs visvairāk var iepriecināt?
Labs laiks
Krāsainās koku lapas
Novākts dārzs, laba raža
Sagatavotie krājumi ziemai
Dzestrie rīti
Siltums radiatoros
Ceļojums uz siltajām zemēm, pagarinot vasaru
Ziemassvētku tuvošanās
Kurzemnieks Horoskopi