Aizvērt

Fotoklubam "Divas upes" – vairākas atzinības

2019. gada 8. novembrī, 02:00
Raksta autors: Jana Sūruma
Fotoklubam "Divas upes" – vairākas atzinības
Ventspils fotokluba "Moments" vadītāja Larisa Cekanaviča, Kuldīgas fotokluba "Divas upes" vadītājs Artis Gustovskis un Agris Pumpurs no Liepājas Tautas fotostudijas "Fotast".
Foto: Sandris Jūra
Tradicionālajās Kurzemes fotodienās šogad Ventspilī, Pārventas bibliotēkā, Kurzemes fotobalvas konkursa tēma bija ainava. Pēc ventspilnieku ierosinājuma žūrija vērtēja arī sniegumu plenērā, kur astoņu klubu vērtējumā Kuldīgas "Divām upēm" piešķirta 2. vieta.
Sandra Kuzmicka ainava tika iekļauta desmit labāko darbu vērtējumā, Arta Gustovska darbs Punktum ar piena kannu saņēma Talsu fotokluba speciālbalvu, bet Dagnijas Grundbergas, Jāņa Krasta un Sintijas Verpakovskas veikums iekļuva fināla atlasē. Pērn Kuldīgas fotoklubs ieguva 3. vietu gada fotogrāfijā un virkni speciālbalvu.

Konkursā iesūtīta 171 fotogrāfija. Vērtēja gan paši klubu biedri, gan neatkarīga žūrija, kuras priekšsēdis bija cienījamais fotomeistars Gunārs Binde, Rīgas fotokluba Āgenskalns vadītājs Valters Poļakovs un Jūrmalas fotostudijas Aspazija vadītāja Una Liberte.

Fināla pretendentu fotogrāfijas (kopumā 120) līdz decembrim apskatāmas Pārventas bibliotēkā Ventspilī.

Tēmas izstrādātas vairākiem gadiem uz priekšu. Pērn Kuldīgā bija ceļojums, nākamgad Saldū būs portrets, 2021. gadā Talsos – pilsētvide, 2022. gadā Liepājā – Kurzeme. Saskaņojot ar visiem astoņiem Kurzemes fotoklubiem, tās var tikt precizētas vai mainītas.
Komentāri
Kristīna
2019. gada 16. novembrī, 13:20
Fotogrāfei Dagnijai neviens neatvainosies? Viņa arī bija pārdēvētas ielas statusā.
Publicitāte
2019. gada 15. novembrī, 14:57
Atvainojamies laikrakstam "Kurzemenieks" un Agrim par radītām neērtībām, jo pazīstam gan Agri Pumpuru, gan Agri Klestrovu, starp citu, arī Pumpurs fotografē, neraugoties, ka darbojas citā nozarē, bet šoreiz kļūdījāmies. Kļūdīties ir cilvēcīgi. Lai met akmeni, kurš nekad nekļūdās. Vēlreiz atvainojamies no fotogrāfu pasākuma publicitātes, lai visiem jaukas svētku brīvdienas!
Zazika
2019. gada 14. novembrī, 20:04
Ir Liepājā diezgan pazīstams viens tāds Agris Pumpurs, bet ne no fotostudijas. Un pēc izskata - pavisam citāds. :)
Dagnija
2019. gada 8. novembrī, 13:38
Pareizi būtu Dagnija Grundberga, ne Dagnija Grundmane.
Inta.
2019. gada 8. novembrī, 09:34
Agris kļuvis par pumpuru? Bija Klestrovs līdz šim.
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai ticat, ka vakcīnas pret gripu un pneimoniju palīdz izsargāties arī no citām vīrusu slimībām, piemēram, Covid-19?
Jā.
Nē.
Vakcīnām neuzticos vispār.
Tāda Covid-19 nemaz nav.
Nezinu, vai palīdz, bet drošības pēc potējos.
Noteikti jāpotējas, lai sevi pasargātu.