Aizvērt

Disko uz visiem 100!

2019. gada 13. novembrī, 02:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Disko uz visiem 100!
15. novembrī 17.00 Kuldīgas Mākslas namā biedrība "Ventas dzirkstis" aicina uz grāmatas "Uz visiem 100 pēc diskoskalas" atvēršanas svētkiem.
Teksta autores Dainas Tāfelbergas, producentu Uģa Poriņa un Viestura Liepiņa kopā radītā grāmata vēsta par diskotēku vēsturi Kuldīgas, Alsungas un Skrundas novadā. Tā atspoguļo ne tikai interesantus likteņstāstus, faktus un agrāk nepublicētas fotogrāfijas, bet arī ar šo parādību saistīto kultūrvēsturi laiku lokos. Savos pierakstos par pirmo diskotēku rašanos dalās nu jau par diskovectētiņu dēvētais grāmatas idejas autors, kuldīdznieks V.Liepiņš, ar kura līdzdalību diskoēra dzima gan Latvijā, gan Kurzemē, visspilgtāk – bijušajā Kuldīgas rajonā.

Ventas dzirkstīs darbojušies vairāk nekā 400 jauniešu un citu entuziastu. Tomēr stāsts nav tikai par to – grāmata atspoguļo pilnu diskotēku spektru, sākot ar tādām leģendām kā MirāžaMuzikālais tandēms, TaifūnsLāse, DD&Co un beidzot ar Alsungā, Skrundā, Rudbāržos, Rendā un Kabilē pazīstamajām diskotēkām.

Pasākumā skanēs stāsti par grāmatas tapšanu, būs tikšanās ar tās veidotājiem un personāžiem. Īpašais viesis – leģendārais Latvijas mūzikas ierakstu karalis Juris Lapinskis.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi