Aizvērt

„Gribējās dziesmas iemūžināt”

2019. gada 25. novembrī, 06:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
„Gribējās dziesmas iemūžināt”
Skolotāja Laila Ābola rāda savu lolojumu – pašas izdoto bērnu dziesmu albumu "Krāsainā pasaule".
Foto: Lāsma Reimane
Klajā nācis Kuldīgas pirmsskolas izglītības iestādes Bitīte skolotājas Lailas Ābolas pirmais bērnu dziesmu disks "Krāsainā pasaule".
11 dziesmas ierakstītas pirms vairāk nekā diviem gadiem, bet šovasar L.Ābola par savu naudu tās izdevusi diskā. „Bērni, kuri to iedziedāja, tik ļoti labi dziedāja, piedalījāmies arī konkursos, un man gribējās to iemūžināt. No Pierīgas paaicināju Māra un Vinetas Vītolu mobilo ierakstu studiju,” stāsta L.Ābola. „Nu jau šie bērni mācās trešajā klasē, un es sapratu, ka ir pēdējais laiks izdot disku. Vasarā to izdarīju, rudenī katru pirmdienu tās pašas meitenes pēc skolas nāca pie manis, dziesmas kopā atkārtojām, lai albuma atklāšanā varētu nodziedāt. Par paveikto ir ļoti liels prieks. Man patīk dziedāt ar bērniem un viņiem radīt prieku.”

L.Ābola ir trīs dziesmu grāmatu autore. Pirmā ir Bitītes dziesmas, bet albumā tās iekļautas no grāmatām Kuldīga brīnišķā un Esmu priecīgs cilvēciņš. Disks izdots 100 eksemplāros, tas tikšot dāvināts citiem bērnudārziem, draugiem un izmantots kā prezentācijas materiāls. Krāsaino pasauli no L.Ābolas var arī nopirkt.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.