Aizvērt

Svētkus gaidām aktīvi

2019. gada 4. decembrī, 08:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Svētkus gaidām aktīvi
Kuldīgas "Ābelītes" audzinātājas pastaigas laikā audzēkņus izvizina ar Ziemassvētku vilcieniņu.
Foto: Jolanta Hercenberga
Ar rūķu darbnīcām, egles iedegšanu un interesantiem pasākumiem sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks.
Kuldīgā egles iedegšana ar sudraba lietu un muzikālām skaņām jau sagaidīta svētdien. Ik nedēļas nogali Rātslaukumā darbojas Ziemassvētku tirdziņš, teju vai ik dienu bērniem un pieaugušajiem notiek darbnīcas un citi pasākumi.

Ar stiprāku mammu un tētu spēku Liepājas ielā darbojas šīgada jaunā izklaide vismazākajiem – Ziemassvētku vilcieniņš. Tā ir uzņēmuma Kuldīgas komunālie pakalpojumi radīta dekorācija, kurā vecāki drīkst izvizināt bērnus no vienas piparkūku mājiņas līdz otrai. Iespēju dāvāt bērniem prieku izmanto arī ne mazāk stiprās bērnudārzu audzinātājas Ingrīda Štobe, Zita Kronberga, Ance Perševica un Madara Laizāne. Viņas stāsta, ka bērnudārzu tagad apmeklē maz audzēkņu, tāpēc vietas vilcieniņā visiem pietiekot un vizināšanās tiekot īpaši gaidīta. Kuldīgas novada pašvaldības pārstāve Kristīne Duļbinska izsaka cerību, ka iedzīvotāji pratīs pret šo kustīgo dekorāciju izturēties saudzīgi un mazuļus tajā varēs vizināt visu svētku gaidīšanas laiku.


Alsungā egle tiks iedegta šodien 17.00, pēc tam tūrisma informācijas un vēsturiskā mantojuma centrā būs muzikāls pasākums Saulītei skani, dziedi, atskani. Ziemassvētku tirdziņš un rūķu darbnīcas arī Alsungā notiks teju līdz pašiem svētkiem. 7. un 14. decembrī no 11.00 līdz 16.00 tūrisma centrā var izmantot fotogrāfa Normunda Kaprano pakalpojumus vai arī paši līdz 17. decembrim nofotografēties un piedalīties fotokonkursā.

Skrundas novadā egles iedegšana gaidāma sestdien. 16.45 visi pulcēsies rūķu gājienam pie novada domes, pēc tam pie kultūras nama būs muzikāls uzvedums Sīkstuļa Ziemassvētki un egles izgaismošana.


Svētku gaidīšanas laikā būs arī daudzi citi pasākumi, varēsim prieku rast paši, kā arī dāvāt to citiem.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds būtu labākais novadu reformas variants?
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas un Alsungas novadu.
Apvienots Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novads un Jūrkalnes pagasts.
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas novadu.
Kuldīgas novads kopā ar Alsungas novadu un Jūrkalnes pagastu.
Alsungas novads apvienots ar Gudenieku un Jūrkalnes pagastu.
Lai viss paliek, kā ir tagad.
Man pilnīgi vienalga, tāpat nekas nemainīsies.
Kurzemnieks Horoskopi