Aizvērt

Laimīgo leļļu stāsti

2019. gada 9. decembrī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Laimīgo leļļu stāsti
Ināra Liepa: „Katrā koferītī ir daudz nieciņu, bet katram ir nozīme. Kad veidoju kompozīciju, bija svarīgi veidot stāstu atbilstoši laikmetam. Piemēram, telpiskās apsveikumu kartītes – tām otrajā pusē ir 19. gadsimta beigās kaligrāfiskā rokrakstā rakstīti mīlas pantiņi. Katru lietiņu var pētīt un izbaudīt. Katru koferīti veidojām kopā ar manu vīru Uldi, kuram esmu pateicīga, jo te ir daudz viņa darba un ideju.”
Foto: Lāsma Reimane
„Šīs ir ļoti laimīgas lelles, kas savā laikā mīlētas, lolotas, tieši tādēļ pārdzīvojušas īpašniekus un savu laimīgo dzīvi turpina mūsu izstādēs,” tā saka ceļojošā Leļļu mākslas muzeja saimniece un māksliniece Ināra Liepa. Izstāde „Kofermājiņu ceļojums” Kuldīgas novada muzejā būs skatāma līdz februāra vidum.
Ināra: – Esmu emocionāla, tāpēc ļoti jūtu labās un sliktās lietas. Mūsu kolekcijā nevienas sliktas lietas nav. Ir tādas lelles, kuras ir mazliet bēdīgas, bet sliktas noteikti ne. Jebkurā ģimenē bijuši gaišāki un tumšāki brīži. Ir tādi bērni, kuri piedzimuši laimīgi un ļoti loloti, citiem ar ģimeni nav paveicies, bet varbūt mīļais lācis vai lelle bijusi tā labā feja, kas devusi mierinājumu un patvērumu. Esmu bieži dzirdējusi, ka rotaļlieta bijusi glābiņš.”


Vairāk 9. decembra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds būtu labākais novadu reformas variants?
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas un Alsungas novadu.
Apvienots Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novads un Jūrkalnes pagasts.
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas novadu.
Kuldīgas novads kopā ar Alsungas novadu un Jūrkalnes pagastu.
Alsungas novads apvienots ar Gudenieku un Jūrkalnes pagastu.
Lai viss paliek, kā ir tagad.
Man pilnīgi vienalga, tāpat nekas nemainīsies.
Kurzemnieks Horoskopi